IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 11 Wrz 2012, 17:55

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na IV juz spotkanie o charakterze ogólnopolskim organizowane przez Biedronkowo.info .
Spotkanie to odbędzie się w dniach 19-21 pażdziernika 2012 r. w Ciechocinku. Gościć nas będzie jak zwykle hotel Amazonka - tu ukłon w stronę Pana Prezesa dziękuję ślicznie szefie :ladybug7 . Cena doby hotelowej z obiadokolacją i śniadaniem 75 żł/osoba/dobę. Resztę planu spotkania podam trochę póżniej. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Ewunia » 11 Wrz 2012, 18:16

A więc już nie mogę się doczekać tego spotkania :)

W końcu znów biedronkowa rodzina będzie razem :banan1

Tu również potwierdzam swoja obecność :P :gwiazdka
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez puma » 11 Wrz 2012, 19:04

wstępnie się zapisuję. ale niestety tylko wstępnie, bo ze mną już tak jest, że nigdy nic nie wiadomo...
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez slaweks » 12 Wrz 2012, 15:57

Kiedy w kwietniu szukałem w internecie informacji na temat choroby, z którą przyszło mi się zmagać, trafiłem na to forum i informację o spotkaniu. Zdecydowałem się wówczas przyjechać do Ciechocinka.
Spotkanie było dla mnie i mojej żony ważnym wydarzeniem, mieliśmy to szczęście być w odpowiednim miejscu i czasie. Wymiana doświadczeń jest bezcenna. Osobie takiej jak ja, która można powiedzieć jest na początku tej walki spotkanie pozwoliło uświadomić czym jest ŁZS, ale również dało nadzieję - jeśli się tylko chce to można. Żona również, patrzy dziś na mnie z większym zrozumieniem i dopinguje do walki.
Dowiedziałem się czym jest leczenie biologiczne i dzięki Pani Doktor, która wówczas prowadziła konsultacje, dziś jestem po drugiej dawce Humiry i naprawdę czuję się dużo lepiej.
Chciałbym wyrazić swoje podziękowanie przesympatycznej Pani Doktor, oraz całej rodzinie Biedronkowa zwłaszcza Szefowej.
Być może teraz ktoś tak ja pół roku temu, czyta ten post i zastanawia się czy przyjechać, czy warto.
Moim zdaniem warto.
slaweks
Administrator
Administrator
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 Kwi 2012, 11:04

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez motyl » 17 Wrz 2012, 13:15

Bardzo bym chciała przyjechać na to spotkanie. Czy możecie powiedzieć kiedy się zaczyna 19-go i kiedy się kończy 21-go (jakie godziny). Jesli udaloby mi się przyjechać to może w sobotę. Mieszkam za granicą i dojazd trochę skomplikowany. Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!
motyl
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 21
Rejestracja: 24 Cze 2012, 23:43

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 17 Wrz 2012, 21:20

Przyjedż tak jak będzie ci pasowało :gwiazdka6 . My będziemy od rana , nawet wczesnego rana 19 pażdziernika i aż do ostatniego gościa 21 pażdziernika :kwiatek7 . Jeszcze ustalam szczegóły spotkania. Także w tej chwili jeszcze nie potrafię powiedzieć jakich będziemy mieli gości, ale z pewnościa będzie to jakiś lekarz, firma dermokosmetyczna no i będziemy my :D
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie :kwiatek7
Dodam jeszcze, że ceny rezerwacji w tej cenie obowiązują tylko do 12 pażdziernika, Ci którzy póżniej będą rezerwować poniosą całkowite koszty pokoju.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez basia46 » 17 Wrz 2012, 21:53

Dodam jeszcze, że ceny rezerwacji w tej cenie obowiązują tylko do 12 pażdziernika, Ci którzy póżniej będą rezerwować poniosą całkowite koszty pokoju.

Beatka a to tak na szybszy refleks zapodajesz :D :D rozumiem
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez BT37 » 18 Wrz 2012, 17:00

Niekoniecznie dla szybszego refleksu, Basiu :gwiazdka6 . Nie mogę blokować szefowi cały czas wszystkich pokoi. W końcu to hotel i musi na siebie zarabiać.
Mogę dodać jeszcze, że gościem naszym będzie firma Cerko, oraz nasza psycholog Agnieszka Bartczak. Niektórzy mieli okazję ją poznac, porozmawiać na spotkaniu w Częstochowie. Agnieszka spędzi z nami dzień 20 pażdziernika. Zorganizuje warsztaty,jesli starczy czasu to bedą konsultacje. Zresztą myslę, że ona o tym opowie. Zapraszam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Agnieszka » 18 Wrz 2012, 20:30

Witajcie

Zgodnie z zapowiedzią Beatki, informacja odnośnie planowanych warsztatów w Ciechocinku. Mam dla Was dwie propozycje tematyczne:
1. Warsztaty radzenia sobie ze stresem lub
2. Warsztaty asertywności

Proszę o Wasze głosy który temat jest dla Was ciekawszy :)

Warsztaty odbędą się w grupie max 15 osobowej dla Waszej wygody, będą trwały ok 3-4 godziny.
Proszę o Wasze głosy tematyczne oraz zgłaszanie chęci udziału w warsztatach.

Pozdrawiam
Agnieszka
Agnieszka
Specjalista Biedronkowa
Specjalista Biedronkowa
 
Posty: 58
Rejestracja: 24 Mar 2010, 14:02

Re: IV Ogólnopolskie Biedronkowanie

Postprzez Ewunia » 19 Wrz 2012, 16:39

Ja jestem za tematem pierwszym :) :banan1

Pozdrawiam :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Następna

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron