CELADRIN

Suplement diety - uzupełnienie naszej diety o dodatki zawierające niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza witaminy lub inne substancje egzogenne), których może brakować w naszej codziennej diecie.

CELADRIN

Postprzez Artur » 11 Sty 2015, 17:33

Witam . Produkt Celadrin jest klasyfikowany jako suplement diety . Producent zapewnia o całkowitym bezpieczeństwie stosowania , nawet przez dłuższy czas . W opisie znajduje się informacja ;Wstępne badania wskazują na znaczenie Celadrinu w stanie zapalnym skóry łuszczycy ; W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek na 30 dni kuracji . Cena produktu wymaga zastanowienia . Zdecydowałem się na dwu miesięczną suplementację . Odstawiłem kwasy omega , wiesiołka oraz Belisse . Po dziesięciu dniach w miejscach zaleczonych pojawił się wysyp i co mnie dziwi , kropki pojawiły się także w zupełnie nowch miejscach . Opiszę efekty stosowania po zakończeniu kuracji . Może tym razem będzie remisja . Pozdrawiam . :gwiazdka7
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: CELADRIN

Postprzez BT37 » 12 Sty 2015, 12:03

Witaj Arturze :ladybug7 Bardzo chętnie zapoznam się z efektami Twojej kuracji. Zastanawiam się nad jednym. Napisałeś, że odstawiłeś kwasy omego i wiesiołka. Czy to znaczy, że brałeś je jednocześnie ? Nie jest to dobre rozwiązanie. Ponieważ wiesiołek również zawiera kwasy omega. Nie powinno się ich dublować. Ale to tak na marginesie.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: CELADRIN

Postprzez Artur » 12 Sty 2015, 21:13

Dziękuję Beatko . Kwasy omega i wiesiołka stosowałem razem i niestety ponad miesiąc . Jest bardzo prawdopodobne , że znalazłaś przyczynę zaostrzenia choroby i nowego wysypu . :ladybug3
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: CELADRIN

Postprzez BT37 » 13 Sty 2015, 19:36

Arturze, przypuszczam, że przyczyna tego wysypu jest inna. Być może i nadmiar kwasów omega tu miał jakieś znaczenie, ale raczej szukałabym jakiegoś stanu zapalnego w organizmie,jakieś przeziębienie, ból zęba itd, itp. lub też i sezonowość występowania wysypów łuszczycy ma tu znaczenie. Pogoda nas jakoś też nie rozpieszcza i zapewne wszystko razem gdzieś tak zadziałało.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Suplementy Diety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron