NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Suplement diety - uzupełnienie naszej diety o dodatki zawierające niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza witaminy lub inne substancje egzogenne), których może brakować w naszej codziennej diecie.

NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez kaska69 » 04 Sty 2013, 23:52

Dzięki firmie TYMOFARM z Warszawy i dzieki Beatce dostałam suplement diety . Jest to olej z nasion ogórecznika z dodatkiem witaminy E, w opakowaniu jest 90 tabletek, profilaktycznie bierze sie 1-4 dziennie , ale ja brałam 2 .

Ja nie traktuje tego jako cudownego leku który natychmiast mi pomoże, i wiem ze najlepsze efekty są jak sie stosuje suplementy przez dłuzszy czas 3-6 miesięcy. Ale to co widze po miesiącu to skóra jest gładka, elastyczna , czuc ze jest nawilana od srodka, nie wiem jak to opisac, ale jest inna.

Ze wględu ze biotę mtx mam dietę i udało mi się zgubic kilka kilogramów, :banan1 i zazwyczaj skóra robiła sie taka pomarszczona jakby nie dożywiona, w tej chwili nie mam takiego efektu a nie biorę zadnych innych suplementów.

Ja jestem zadowolna, za miesiac napisze jak działa dalej, bo napewno kupię 2 opakowanie , bo cena ok 28-30 zł za 90 tabletek nie jest az tak zabojcza :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez Gosiaczek68 » 05 Sty 2013, 15:43

Obecnie też tym się faszeruję, od jakiegos tygodnia, jak narazie nic nie zauwazyłam...
Na mnie ogólnie dobrze działaja Omego, mysle ze z tym tez bedzie dobrze, dawke jaka przyjmuje to 2 kapsułki dziennie , przy 90 szt to jakies 1,5 m-ca. Suplementy nalezy przyjmowac przynajmniej 3 m-ce, na pewno dokupie następne opakowanie żeby kuracja sie opłacała, i ewentualnie przyniosła dobre korzysci. :ladybug7
Ostatnio edytowany przez Gosiaczek68, 20 Sty 2013, 01:04, edytowano w sumie 1 raz
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Sty 2013, 01:03

Dzsiaj otrzymałam drugie opakowanie Neoglandyny, faszeruje sie tym od nowego roku, nie zauwazyłam jakiś drastycznych zmian w wyglądzie mojej skóry, ale tak jak wspomniałam poprzednio wszelkie Omega działaja na mnie super, myslę że to tez podziała tylko trzeba czasu. :banan1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez kaska69 » 21 Sty 2013, 22:42

Ja też zaczełam drugie opakowanie - w aptece nie było, ale jak zwykle miłe panie mi zamowiły i na drugi dzień dowieżli.

i jestem bardzo zadowolona, naprawde skóre mam bardzo miła w dotyku, taka gładka :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez Ewunia » 26 Sty 2013, 12:46

Witam :) Ja zaczęłam stosować tabletki od wczoraj :) zobaczymy jak ja zareaguje:)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez waldi380 » 28 Sty 2013, 21:07

Witam ja faszeruje tym Mateusza bo podobno pomaga tez przy AZS wiec trzeba spróbować bo teraz go wysypało dosyć mocno :ladybug4
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez marynarz » 05 Lut 2013, 10:41

Biorę od o. 3 tygodni, jakpś nie zauważyłem poprawy myślę, że to jeszcze za szybko na efekt. Dawka to 2 kapsułki dziennie, dodatkowo przyjmuję tran w kapsułkach 2 kapsułki dziennie.
Ostatnio edytowany przez marynarz, 04 Kwi 2013, 22:05, edytowano w sumie 1 raz
marynarz
 

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez basia46 » 22 Lut 2013, 14:18

Po wybraniu połowy opakowania nie zauważam żadnej różnicy
za to wcierany w skórę dobrze ją nawilża i tu widzę działanie
dzięki Betii testuje go także
jako że miałam przymusową przerwę od kąpieli w chlorku testowałam to :D
Ostatnio edytowany przez basia46 05 Kwi 2013, 07:09, edytowano w sumie 2 razy
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez henia » 22 Lut 2013, 14:39

Też mam to cudeńko do przetestowania, ale na razie musi poczekać na swoją kolej. Aktualnie jestem na czarnuszce, to moja podstawowa kuracja zimowa. Na ogórecznik przyjdzie czas na wiosnę :banan0
henia
 

Re: NEOGLANDYNA- olej z nasion ogórecznika

Postprzez dora1000 » 22 Lut 2013, 15:35

Także otrzymałam od Beatki NEOGLADYNE. Jeszcze nie wypróbowałam więc nie mogę się wypowiadać. Nie chce wszystkiego mieszać, bo nie będę wiedziała co mi pomaga. Opisze w póżniejszym czasie. Chętnie poczytam wasze posty.
dora1000
 

Następna

Wróć do Suplementy Diety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron