SUFRIN

Suplement diety - uzupełnienie naszej diety o dodatki zawierające niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza witaminy lub inne substancje egzogenne), których może brakować w naszej codziennej diecie.

SUFRIN

Postprzez dora1000 » 23 Paź 2013, 22:30

Od trzech dni zaczęłam kurację kapsułkami na bazie oleju z sosny Pinus Pinaster Ait. Sufrin to suplement diety, składający sie wyłącznie z naturalnych składników którego głównym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm BIO - SIARKI. Dziękuję Beatce i firmie która podarowała mi SUFRIN. Po dłuższym stosowaniu opisze jak działa na mnie Bio-Siarka i jaki ma wpływ na mój organizm.
Bioprzyswajalna siarka wspomaga:
-sprawne funkcjonowanie stawów
-stan włosów, skóry i panokci
- prawidłowośc funkcjonowania wątroby
- zwalczanie przerostu grzybów Candida
-przeciwdziałanie starzeniu się organizmu
dora1000
 

Re: SUFRIN

Postprzez dora1000 » 28 Paź 2013, 12:35

Dziś mija dziewiąty dzień brania Sufrinu. W związku z tym mogę opisać zmiany jakie zachodzą u mnie. Zauważyłam, że faktycznie wychodzą mi pod skórne wypryski tak jak pisze producent. Moja łuszczyca była w stanie nasilonym ( mam tylko na głowie). Połączyłam smarowanie proderminą i braniem kapsułek Sufrinu. Wiemy, że biosiarkę mamy w kapsułkach, a proderminie jest też siarka. Wielkim moim zaskoczeniem jest, że w ciągu 5 dni zanika mi łuszczyca głowy, co jest dla mnie nieprawdopodobne bym tak szybko zareagowala na leczenie. Jeśli chodzi o proderminę to ogólnie po miesiacu miałabym jakąkolwiek reakcję. Śmiem napisać, że obie ze sobą połączone kuracje dały tak dobry efekt. I chyba bardzo waże dla nas kobiet jest to, że zmniejszyła mi się ilość wypadania włosów. Minusem tej kuracji jest to, że po przyjęciu doustnie Sufrinu strasznie mi się odbija co nie jest przyjemne. Pewnie zastanawiacie sie jak tak szybko mogły przestać wypadać włosy? A ja wam mówię, że tak jest i nie mam tu ukrytych zamiarów reklamowania firmy. Dalsze leczenie opisze w póżniejszym terminie. :buzka
dora1000
 

Re: SUFRIN

Postprzez henia » 28 Paź 2013, 13:09

dora1000 napisał(a):[...] Pewnie zastanawiacie sie jak tak szybko mogły przestać wypadać włosy? A ja wam mówię, że tak jest i nie mam tu ukrytych zamiarów reklamowania firmy[...]

Zamiast wkładać nam w głowy - co i jak mamy myśleć; napisz lepiej w jakich dawkach ten Sufrin łykasz w sensie zalecanych przez producenta czy innych?
"Odbijanie się" może pokombinuj z czasem zażywania? w sensie na noc, jak to takie dla Ciebie uciązliwe.

Suplementy to z zasady lepiej jest brać na noc, wieksze wchłanianie wtedy ich w sensie dłużej przebywają w oganizmie :gwiazdka9

A Firmy trzeba reklamować - jak są solidne, i pomocne :ladybug7
henia
 

Re: SUFRIN

Postprzez Szater » 28 Paź 2013, 17:49

ja stosuje Surfin ale homeopatyczny...i tak prawde mówiąc...niewiele widze poprawy....włosy mi wychodza bo znów niskie Tsh mam,na bank,musze sprawdzic....zostane sie łysa :?
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: SUFRIN

Postprzez dora1000 » 28 Paź 2013, 18:55

Krysia przy twojej bujnej czuprynie Tobie wyłysienie nie grozi. Ja to mogę mieć obawy :lol: Heniu ja biore Surfin trzy razy dziennie po jednej tabletce.
dora1000
 

Re: SUFRIN

Postprzez Szater » 29 Paź 2013, 09:50

zajrzałas mi pod pachy :shock: bo na głowie to tylko tapir mam :lol: kurcze musze chyba kupic te twoje tabletki,chciałam ograniczyc ilosc leków wiec kupilam granulki homeopatyczne ale widac....a własciwie nie widac :wink:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Suplementy Diety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron