Prodermina

Leczenie preparatami recepturowymi na bazie Proderminy.

Re: Prodermina

Postprzez Gosiaczek68 » 07 Sie 2013, 21:46

Fakt słoneczko po proderminie ogniem pali, trzeba uważać co by sobie więcej nie spalić ino tylko ł. :lol:

Ja spaliłam sobie skórę na około plamki ł, skóra zlazła a ł została.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Prodermina

Postprzez henia » 17 Paź 2013, 18:56

Po 2,5 miesiącu systematycznego smarowanka, próbuję odstawić proderminę. Niby nic nie wyczuwam ale strzeżonego Pan Bóg....
Zaczynam tylko natłuszczać i nawilżać. Zobaczę przez tydz. co i jak? najwyzej pomaziam się tą proderminą dłuzej.

Smarowanko uskuteczniałam tym cudem:

prodermini - 20,0
paraffini lig. - 20,0
pasta zinci ad 100,0
henia
 

Re: Prodermina

Postprzez Szater » 17 Paź 2013, 19:00

Henia kładziesz okluzje czy jak zabezpieczasz,zmywasz olejem? a jak zapach?onegdaj prodermina wywoływała u mnie ból głowy-jej zapach,nie stosowałam tej na pascie cynkowej....
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Prodermina

Postprzez henia » 17 Paź 2013, 19:40

Jako, że prodermina na paście, to dobrze skóry się trzyma ale.... moje zmiany to na dupsku w wiekszosci były, wiec - tak, leciałam folijką.
Bo wbrew pozorom, prodermina też nie najlepiej się spiera -jak maźniejsz nią, to co nie potrzeba - firankę tak maźnietą, już 2 miechy odpieram, namówła mnie taka jedna na gadki, jak proderminka na lokciu była, no i pooooszło :evil:

Nie wiem czy jestem wyjatkiem ale mnie zapach proderminy pasi, może ja czort jaki albo inszy diablik :lol: :lol:
henia
 

Re: Prodermina

Postprzez Szater » 18 Paź 2013, 08:20

tak wiem że cięzko schodzi z rzeczy ,mebli jedynie nie niszczy jak cygnolina.Kurcze .....ja winna tej maznietej firance? :wink: troszke sie zastanawiam,dziegcie niby nie za bardzo na mnie działaj,kurcze ale ta prodermina....wyższe steżenie,moze by spróbowac :? Dzieki :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Prodermina

Postprzez dora1000 » 19 Paź 2013, 18:41

Heniu ja wszystko rozumiem, ale mysłalam, że już dawno zapomniałaś o firance :D . Tak sie kończą nasze rozmowy małymi wypadkami, ale co tam firanka przecież nie o nią chodzi :twisted: .
To na pocieszenie i straty :buzka :calus
dora1000
 

Re: Prodermina

Postprzez henia » 27 Paź 2013, 23:06

Po 10 dniach odstawienia, jutro wracam do maziania. Niestety ale skóra na łokciach jeszcze szorstkawa, samo 10- dniowe natluszczanie nie podołało. Zaczynam od jutra, tym razem, takim cudeńkniem:

Prodermini - 20,0
Sulpf ppt - 5,0
Eucerini ad. 100

Leciałam juz tym, jakoś tak na początku swojej kuracji, dzieki Gosi :* Mam nadzieję, że to ona w sensie w tej postaci prodermina, dobije tę moją @. Trzymajcie kciuki, bo jak zwykle jestem zdeterminowana :gwiazdka

PS. Dora, takie gadki warte są nie takich firanek :banan1 :serduszka
henia
 

Re: Prodermina

Postprzez dora1000 » 28 Paź 2013, 12:42

Heniu ja też trzymam za Ciebie kciuki. :buzka Ja do zapachu proderminy już się przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza. Jedynie jak sobie pomyślę tylko o tym preparacie z dziegcia w płynie to wszystko mi się unosi. Zapach odrzucił moje leczenie. Nie dałam rady śmierdzialo wędzonką, chyba nawet mam to gdzieś w domu. Oddam jak ktoś jest w potrzebie. Proderminka rewelacyjna opisałam w temacie Sufrinu.

PS Heniu nie będzie firanki to będzie roletka :*
dora1000
 

Re: Prodermina

Postprzez Gosiaczek68 » 28 Paź 2013, 17:24

To w płynie to był dziegć sosnowy, smród nie do wytrzymania, ale są też amatorzy, którym zapach nie przeszkadzał. :mrgreen: ja tez nie dałm rady...

Też zaczęłam smarować moje pryszcze proderminą, w zasadzie od dawna smaruję , (znaczy smaruję tydzień a następne dwa nie :oops:) z leczenia tym sposobem efektów żadnych.
Henia mnie zawstydziła :oops: i obiecuje sobie systematyczność :wink:
U mnie od dawna zagościła prodermina na eucerynie, ale gdzieś jeszcze znalazłam na paście tylko nie wiem ile to ma % , dzisiaj maznęłam ta pastą :idea:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Prodermina

Postprzez kaska69 » 15 Lis 2013, 22:35

Dorotka , ty mówisz o tym szamponie co mi przyłałaś? on tak pachnie wędzonka ale da sie wytrzymac :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Prodermina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron