Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Dietetyk - Magdalena Kurzyp mgr farmacji. Doświadczenie i wiedzę na temat chorób skóry i wątroby oraz jak sposób odżywiania wpływa na ich przebieg zdobyła w ciągu ponad 30-to letniej pracy zawodowej. Pracowała w Zakładzie Farmacji Stosowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawna Akademia Medyczna), w Instytucie Leków w Warszawie, zajmując się rejestracją leków oraz w przemyśle farmaceutycznym.

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Klimovski » 30 Lis 2012, 20:34

co do opaski: nadal uważam, że jest to dobry pomysł. Nie wstydzę się być łuszczykiem. Osoby inaczej myślące, nietolerujące osób z łuszczycą ocierają się w pewnym stopniu o rasizm. Walczmy o swoje prawa, o to co nam się należy od społeczeństwa. Nic nie robiąc świata nie zdobędziecie. Lepiej wrócić bez tarczy niż z tarczą.

No i nie ma lipy.
Klimovski
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 Lis 2012, 10:41

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez JuliaP » 06 Mar 2013, 14:43

A ja uważam, że to bardzo dobry pomysł. Dla mnie łuszczyca nie jest żadnym kompleksem, nie wstydzę się czerwonej plamy na szyi, a jak ktoś ma problem z moją plamą na mojej szyi to tłumaczę co to jest. Nie wstydzę się o tym mówić, tłumaczyć innym.
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: Opaski na rękę "Łuszczycą się nie zarazisz"

Postprzez Viximenne » 06 Mar 2013, 15:24

A ja jestem 50 % na tak i 50 % na nie. Na Tak, bo to tak jak z cukrzycą, trochę informacja o chorobie, ale z drugiej strony nie bardzo chce mi się "wrzeszczeć opaską" dookoła, że jestem chora. Może dlatego, że traktuję moją chorobę jako coś normalnego ( jak to, że mam blond włosy, czy gruby tyłek :P) i nikomu nic do mojej choroby. Jak komuś przeszkadza to jego problem nie mój i jak do tej pory to podejście się świetnie sprawdza :). ALE jeśli ktoś chce nosić to czemu nie! I tak fajna inicjatywa, że się komuś chciało :)
Viximenne
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 35
Rejestracja: 06 Mar 2013, 10:54

Poprzednia

Wróć do Dietetyk - Porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron