WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Dietetyk - Magdalena Kurzyp mgr farmacji. Doświadczenie i wiedzę na temat chorób skóry i wątroby oraz jak sposób odżywiania wpływa na ich przebieg zdobyła w ciągu ponad 30-to letniej pracy zawodowej. Pracowała w Zakładzie Farmacji Stosowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawna Akademia Medyczna), w Instytucie Leków w Warszawie, zajmując się rejestracją leków oraz w przemyśle farmaceutycznym.

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez henia » 16 Maj 2018, 23:30

Po wczorajszej wizycie: enzymy wątrobowe lepsze; nadal sylimarol i agapurin tym razem.

Ale ...odkryłam u siebie, na własne życzenie (zaordynowałam sobie badanie krzywej cukrowej i insulinowej) - cukrzycę typu 2.

Jeżeli macie jakiekolwiek podejrzenia, co do pracy waszej wątroby, zróbcie "krzywą", wskazania glukometru nie dają żadnej pewności a cukrzyca, to podstępny przeciwnik.

Dobrze chociaż, że moja skóra pozostaje nadal czysta, po mimo tych wszystkich aktualnych zawirowań wątrobowych uffff

Ps. @ Szater - nie chcąc czekać w kolejkach, wspomagam się wizytami płatnymi, to norma dziś. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Szater » 04 Cze 2018, 13:09

Henia ja generalnie lecze sie prywatnie bo na NFZ to dostac sie graniczy z cudem...wszelkie badania też niestety robię prywatnie...na NFZ zdjecia Rtg i morfolofia...szkoda że renta jakos nie wzrasta z zapotrzebowaniem :?
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Dietetyk - Porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron