WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Dietetyk - Magdalena Kurzyp mgr farmacji. Doświadczenie i wiedzę na temat chorób skóry i wątroby oraz jak sposób odżywiania wpływa na ich przebieg zdobyła w ciągu ponad 30-to letniej pracy zawodowej. Pracowała w Zakładzie Farmacji Stosowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dawna Akademia Medyczna), w Instytucie Leków w Warszawie, zajmując się rejestracją leków oraz w przemyśle farmaceutycznym.

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Szater » 20 Kwi 2018, 09:39

Walcze już tyle lat...sił już brakuje a dochodzi nowe...aby uratowac barki i nie zwariowac konieczne blokady i leki...watroba krzyczy że nie i co robić???/
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez henia » 20 Kwi 2018, 10:27

Szater napisał(a):Walcze już tyle lat...sił już brakuje a dochodzi nowe...aby uratowac barki i nie zwariowac konieczne blokady i leki...watroba krzyczy że nie i co robić???/

Tu za wielkiego pola manewru nie masz, wątroba to wcale nie musi być skutek leków, to równie dobrze nasz zespół metaboliczny :(
Czyli osłaniając wątrobę, bierz się za bary :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Szater » 23 Kwi 2018, 11:55

ustawiłam sie ze Sławkiem...zobaczymy :serduszka na razie,gryzę i kopię....moja watroba jest zniszczona POLEKOWO! to juz stwierdzone i potwierdzone :cry:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez henia » 23 Kwi 2018, 12:49

Szater napisał(a):ustawiłam sie ze Sławkiem...zobaczymy :serduszka [...]


Dlatego zawsze i wszystkim powtarzam - w dzisiejszych, komercyjnych czasach, mieć praktycznie nieograniczony dostęp do lekarza, który dodatkowo chce być pomocnym w swoim fach - na wszystkie możliwe sposoby, to tak jak pana buczka chwycić za nogi :ladybug3 Pani Kasiu - szacunek, i wielkie dziękujemy :ladybug7


Szater napisał(a):[...]moja watroba jest zniszczona POLEKOWO! to juz stwierdzone i potwierdzone :cry:

Przy naszej chorobie jak i chorobach współistniejących, podwyższone wyniki enzymów wątrobowych poniżej 100, to jeszcze niewielki problem. Trzeba i należy o nie zadbać, ale też musimy mieć zawsze i tę świadomość, że ich nieciekawy czasem stan, to niekoniecznie zawsze tylko nasze "błędy" dietetyczne :ladybug6
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Szater » 24 Kwi 2018, 09:53

Nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słonca :roll: pozyjemy ,zobaczymy co i jak,bedę dziekowac jak....będzie za co :banan1
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Ewunia » 25 Kwi 2018, 10:45

To może i Ja się wypowiem na ten temat :)
Moja wątroba ma się dobrze przy czym pragnę napisać iż mam również WZW B .
Wyniki są książkowe nie jedna osoba zdrowa chciała by mieć takie wyniki, oraz co pół roku wykonuje USG jamy brzusznej zobaczyć czy wszystko jest oki.
Na razie żadnego problemu nie ma nawet przy braniu interferonu<około 2 lata temu>wyniki były bardzo dobre.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez dora1000 » 25 Kwi 2018, 12:17

I jak to się wszystko zmienia od punktu widzenia. Przypomniała mi się wypowiedź naszej koleżanki w Bornym Sulinowie. Długo nie trzeba było czekać.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Gosiaczek68 » 26 Kwi 2018, 22:21

dora1000 napisał(a):I jak to się wszystko zmienia od punktu widzenia. Przypomniała mi się wypowiedź naszej koleżanki w Bornym Sulinowie. Długo nie trzeba było czekać.



:?: :?: :?: :?:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez dora1000 » 27 Kwi 2018, 14:47

Gosia nie mów, że nie wiesz?
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: WĄTROBA W ŁUSZCZYCY

Postprzez Szater » 16 Maj 2018, 19:47

Szater napisał(a):Nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słonca :roll: pozyjemy ,zobaczymy co i jak,bedę dziekowac jak....będzie za co :banan1


I dokładnie tak sie stało :|

idę swoją trasą nadal,wiedziałam ,że z tej mąki chleba nie będzie....7czerwca mam wizytę u doskonałej wrocławskiej reumatolożki...bez koneksji, bez protekcji solidnie i na czas :geek:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dietetyk - Porady specjalisty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron