Licencjat pielęgniarstwa.

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Licencjat pielęgniarstwa.

Postprzez prawiepiel » 02 Maj 2019, 20:05

Witam Was serdecznie:)

Jestem u progu studiów licencjackich z pielęgniarstwa, wybrałem temat pielęgnowanie pacjentki z łuszczycą - problem społeczny. Moja serdeczna koleżanka, która jest bohaterką mojej przyszłej pracy zgodziła się, jest mi niezmierni miło Was poznać. Pracuje jako rejestratorka w Izbie przyjęć, jest dla mnie motorem do działania i cenną osobą, jest sobą.. Za to ją cenie, akceptuje w całości jaka jest! Uwagi ludzi, o których mi opowiadała, okrponość. Ludzie są obrzydliwi. Jest tu wiele cennych uwag na temat łuszczycy. Zdecydowałem się na ten temat, niestety mało kto bierze na temat łuszczycę. Nie chce, by napisać tylko pracę. Planuję sondę uliczną po napisaniu jaka jest wiedza ludzi na temat łuszczycy.

Poroszę mi życzyć powodzenia, Daniel :)
prawiepiel
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Kwi 2019, 12:05

Re: Licencjat pielęgniarstwa.

Postprzez henia » 03 Maj 2019, 20:31

Serdeczną koleżankę pozdrawiam :ladybug4 a za Ciebie trzymam kciuki i życzę powodzenia :ladybug3
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron