Nowy urzytkownik wita

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Nowy urzytkownik wita

Postprzez Kertum » 26 Maj 2020, 13:52

Mam 25 lat, łuszczyca pojawiła się w u mnie w wieku około 19 lat. Na początku to była mała plamka pod pachą około 2-3 cm średnicy, nie przeszkadzała mi w niczym więc się nią nie zajmowałem. Dopiero po około roku zaczęło mnie martwić że nie znika, więc poszedłem do dermatologa. Dostałem maść już nawet nie pamiętam jaką ale plamka się zagoiła i wszystko było w porządku, przez pewien czas. Dolegliwość wruciła gdy poszedłem do pracy, myślałem że będzie tak jak poprzednio maść przez kilka tygodni i spokój na jakiś czas, ale niestety dolegliwość się wzmaga. Obecnie mam wysypy na głowie przedramionach i łydkach, czas zacząć walkę na poważnie, tyle że przeglądając informacje na necie dochodzę do jednej podstawowej rzeczy (zdrowe odżywianie) kiedy chcę dojść co to znaczy te ( zdrowe odżywianie) to wychodzi pewien problem jest pełno spszecznych informacji co jeść a czego nie. dlatego mam do was proźbę od czego zacząć jak wyglądają wasze diety na co uwarzać a co mogę jeść ile chcę?
Kertum
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Maj 2020, 00:50

Re: Nowy urzytkownik wita

Postprzez TomaszJ » 22 Mar 2023, 11:45

Witaj! Myślę, że na początek należy wyeliminować z diety produkty powszechnie uważane za szkodliwe dla zdrowia: przetworzona żywność, cukier, ograniczyć używki. Do tego mniej stresu i dużo słońca :)
zyciezluszczyca.pl - zapraszam na mojego bloga o życiu z łuszczycą.
Awatar użytkownika
TomaszJ
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 Mar 2021, 14:13
Miejscowość: Poznań


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron