Witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Re: Witam

Postprzez tomaso » 13 Kwi 2014, 10:07

Oczywiście, będę się starał, tylke że w pracy mi mam zablokowane większość for, a po 8-10h przed komputerem, w domu staram się nawet nie siadać do monitora i tak umknęło mi kilka miesięcy... ach to życie w pośpiechu. Dopiero tutaj mam czas nadrobić zaległości, poczytać maile itd :)
Co do pobytu, to nie wiem ile osób było w szpitalu na klinikach we Wrocławiu, ale więcej moja noga tu nie postanie ;)
Samo leczenie nie jest złe - 3 razy smarowanie, lampy 4/tydzien, więc pewnie jak po tygodniu mnie wypuszczą, to będę dojeżdzał na resztę. Do życzenia pozostaje jedzenie ( ale to zawsze można się we własnym zakresie się zaopatrzeć ) i warunki sanitarne. Żadnego mydła, papieru, jak widziałem jak łóżko zmieniają między pacjentami to aż boję się ciałem dotknąć materaca, z którego wszystko się ześlizguje i rano człowiek budzi się na nim, zamiast na pościeli na prześcieradle.
Mam nadzieję, że nie wyjdę stad z żadnym bonusem...
tomaso
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 Sie 2013, 18:03

Re: Witam

Postprzez Szater » 14 Kwi 2014, 09:51

ja bywałam w szpitalach dermatologicznych za dobrych PRl...owskich czasów i poczatków tej owczesnej demokracji...dzikiej wiec wspomnienia mam zupełnie inne,nawet jedzeniem nas traktowano inaczej,mielismy dodatkowe bonusy...nieważne co do poscieli to powiem ci że pomimo iż na reumatologii jest na ogół czysto...zabieram swoja zmiane poscieli i....spie na swoim,nikt nigdy mi nie zwrócił uwagi ze nie wolno.Zawsze brałam ze soba swoja poduszke i powłoczke na dużą poduszke....obrzydliwa byłam od zarania wieków...do teraz mi zostało :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Witam

Postprzez waldi21 » 21 Maj 2015, 19:18

kasieńko czego cię tu nie :calus ma
waldi21
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 Maj 2015, 22:19
Miejscowość: zamość okolice.chce kogos poznac odezwijcie się
Skype: waldek k

Re: Witam

Postprzez Szater » 22 Maj 2015, 09:37

w sensie jaka "Kasieńko"? bo Kasieniek tu u nad do oporu :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron