Witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Witam

Postprzez Master of Chaoss » 12 Sty 2010, 20:51

Witam wszystkich serdecznie na naszym a zarazem Waszym forum :)
Mam na imie Przemek i pełnic będę funkcję administratora :wink:
W razie problemow zwiazanych z forum (i nie tylko) możecie się zwracać do mnie (i innych adminów) o pomoc.
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Witam serdecznie

Postprzez artsus » 13 Sty 2010, 11:39

Witamy wszystkich serdecznie na naszym a zarazem Waszym forum :)
Mam na imie Artur i od czasu do czasu bede pomagać Przemkowi pełnic administratora, Zajmuję sie aktualizacją i utrzymaniem strony http://www.biedronkowo.info
W razie problemow zwiazanych ze stroną oraz forum (i nie tylko) możecie się zwracać do mnie i innych administratorów o pomoc :idea: .
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Witam

Postprzez Jadwiga » 13 Sty 2010, 21:42

mam na imię Jadwiga lat 47 mieszkam w Raculi tj..gmina Zielona góra.. z łuszczycą juz od 30 lat...NA forum łuszczyca piszę posty jako Ja..44 Chcę w miarę czasu równiez tutaj bywać i przyłączać sie do dyskusji a zwłaszcza działanie w pewnym kierunku mające poprawę wszystkich chorych na ŁUSZCZYCĘ...Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego spędzania czasu wśród tego forum...
Jadwiga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 Sty 2010, 21:20

Re: Witam

Postprzez BT37 » 14 Sty 2010, 00:34

Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Beata. Na łuszczycę choruję prawie 22 lata, od 10 lat również na łuszczycowe zapalenie stawów.
Najpierw jednak chciałabym podziękować Arturowi i Przemkowi, bez których nie powstałoby ani to forum ani ta strona. Panowie wielki ukłon w waszą stronę za tak wielką, bezinteresowną pracę. DZIĘKUJĘ BARDZO :)
Kochani ta strona i to forum jest tworzone przez osoby, które dobrze znają problem łuszczycy, dla osób z tymi samymi problemami, ich rodzin i przyjaciół. Piszcie nam o swoich spostrzeżeniach, smutkach, radościach. Dzielcie się z nami swoimi uwagami, pomysłami, swoimi metodami leczenia, wątpliwościami. Pytajcie jeśli czegoś nie wiecie. Postaramy się wam pomóc.
Napiszcie nam również o czym chcielibyście przeczytać na naszych stronach, jakie tematy was jeszcze interesują.
Jak zauważyliście na pewno na naszej stronie jest zamieszczona petycja do Ministerstwa Zdrowia przeczytajcie ją, wydrukujcie, podpiszcie wy, wasze rodziny, przyjaciele, znajomi. Przyślijcie te podpisane petycje do mnie. Razem możemy coś dla siebie zrobić.
Mam nadzieję, że ta strona i to forum spełni wasze oczekiwania i będzie wam dobrze służyła :)
Pozdrawiam wszystkich cieplutko i odwiedzajcie nas często 8-)

Jadwigo witamy Cię bardzo serdecznie i zapraszamy :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Witam

Postprzez artsus » 18 Sty 2010, 14:58

Jadwiga napisał(a):mam na imię Jadwiga lat 47 mieszkam w Raculi tj..gmina Zielona góra.. z łuszczycą juz od 30 lat...NA forum łuszczyca piszę posty jako Ja..44 Chcę w miarę czasu równiez tutaj bywać i przyłączać sie do dyskusji a zwłaszcza działanie w pewnym kierunku mające poprawę wszystkich chorych na ŁUSZCZYCĘ...Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego spędzania czasu wśród tego forum...


Witamy Cię Jadwigo bardzo serdecznie i zapraszamy do naszego kółeczka, miejmy nadzieję ze szybko się rozrośnie. Pozdrawiamy gorąco.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Witam

Postprzez BT37 » 27 Sty 2010, 19:36

Witaj Krysieńko w Biedronkowie :D
Na GG podam Ci numer do Jadzi, może się gdzieś spotkacie :) A czarownice bywają czasami dobre.
Zapraszamy częściej :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Witam

Postprzez kaska69 » 27 Sty 2010, 23:41

Witam i mocno ściska.
Ja mam na imię Kaśka, dopiero od czterech lat mam ł. mieszkam w Poznaniu. :)

Tym, którzy bedą korzystac z tej strony podpowiem , że Krysia i Beatka to składnica wiedzy o ł.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Witam

Postprzez BT37 » 28 Sty 2010, 00:34

Kasieńko witamy Cię serdecznie :)

Mamy nadzieję, że będziesz z przyjemnością odwiedzała nasze skromne progi, zapraszamy serdecznie :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Witam

Postprzez Maryla » 29 Sty 2010, 17:11

Witam wszystkich bardzo serdecznie. :P
Maryla
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 Sty 2010, 17:08

Re: Witam

Postprzez BT37 » 29 Sty 2010, 23:52

Witamy Cię Marylo serdecznie :) Zapraszamy do dzielenia się z nami swoją wiedzą, wątpliwościami, radościami, smutkami.
Mamy nadzieję,że będziesz bywała u nas często :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Następna

Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron