Witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Re: Witam

Postprzez BT37 » 13 Lut 2010, 17:24

Witaj Basiu :) . Myślę, że nikt z nas nie kocha pani ł, chociaż ona kocha nas miłością przogromną :wink: .Bardzo dziękujemy za słowa uznania :oops: . cieszymy się, że strona się wam podoba. Artur i Przemek jak widać robią wszystko żeby było tu ładnie i przyjemnie :) . Bardzo nam miło, że jesteś tu z nami. Rozgość się więc wygodnie i bywaj jak najczęściej :) . A czarownice bywją też dobre :D
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Witam

Postprzez szczepol » 13 Lut 2010, 17:51

witam Basiu bardzo sie cieszę że coraz więcej osób dołącza :D

wielki szacun dla administratorów stronki bardzo mi sie podoba dział leki i leczenie kawał dobrej roboty
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: Witam

Postprzez Master of Chaoss » 13 Lut 2010, 18:23

Witaj Basiu na forum :) Jesli chcesz przeprawic sobie nicka na ten co rejestrowalas jako 1 daj znac bo widze ze sie 2 raz rejestrowalas zamiast tylko potwierdzic rejestracje jak napisalem Ci na gg, ale to zaden problem, w 2 sekundy to zmienimy jesli bedziesz chciala :)
Pozdrawiam i życze milych chwil i pozytywnych, spedzonych na stronie i forum oraz blogu :wink:
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Witam

Postprzez konik » 13 Lut 2010, 19:42

Dzięki Wszystkim za ciepłe przyjęcie :D Tu jest naprawdę miło a awatar jaki wybrał dla mnie Przemko jest jak ta mówia malolaty 'zajefajny" i tak to okreslił mój domowy małolat. A przy okazji pozdrówka od "młodego" dla Wszystkich!!!! Szczególnie pozdrawiam Poznańskie Pyry, bo mimo że mieszkam na Kaszubach i chleb tej ziemi jem od zawsze, to moi przodkowie też pochodzili z Pyrlandji , a i jeden z moich synów osiadł tam na stałe. Miłego buszowania!!!!! :D
Babcia Basia
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02

Re: Witam

Postprzez puma » 13 Lut 2010, 19:45

cześć basia, jako poznańska pyra czuję się pozdrowiona i również pozdrawiam serdecznie :D
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

zyczenia

Postprzez monika » 14 Lut 2010, 10:55

Wsztstkiego najlepszego Kochane BIEDRONECZKI :D duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo milosci i zdrowka:)
monika
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Lut 2010, 12:49

Re: zapomnienie

Postprzez karo2506 » 20 Lut 2010, 18:46

Witajcie, to moja pierwsza wizyta na forum, ciesze się i pozdrawiam.
karo2506
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 20 Lut 2010, 18:37

Re: Witam

Postprzez Master of Chaoss » 20 Lut 2010, 20:47

Witaj Karo serdecznie i zapraszamy do udzielania sie na forum :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Witam

Postprzez szczepol » 20 Lut 2010, 23:42

witam karo myśle że znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi :D
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: Witam

Postprzez karo2506 » 21 Lut 2010, 14:59

Dziękuję za miłe przyjęcie. Mam na imię Karolina. Będę tutaj częstym gościem. Właściwie to dużo z tych informacji potwierdziło moje życie. Życzę wszystkim wiele cierpliwości w zmaganiu sie z ta chorobą. Zawsze mogło być gorzej, prawda?
karo2506
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 20 Lut 2010, 18:37

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości