Witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Witam

Postprzez Mija4 » 12 Sty 2015, 01:08

Witam serdecznie w Nowym Roku :) . Mam na imię Emila, na łuszczycę cierpię od około 13 lat . Przerabiałam różne techniki kuracji począwszy od diety skończywszy na wszelakich maściach oraz kremach. W swoim czasie przerabiałam nawet kurację lampami PUVA. Lecz niestety w moim wypadku wszelkie zabiegi działają tylko na krótką metę niestety :(. Bardzo dobry wpływ na zmniejszenie moich dolegliwości ma morze. Po każdym pobycie nad morzem mam około 1 miesiąc spokoju. Myślę że jednym z moich problemów jest to że za szybko się pooddaje gdy widzę iż coś nie przynosi spodziewanego rezultatu.
Mam nadzieję że czytając wypowiedz na tymże forum uda mi się znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Pozdrawiam wszystkie biedroneczki w ten jakże wietrzny dzień :) :ladybug6
Mija4
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Sty 2015, 00:44

Re: Witam

Postprzez BT37 » 12 Sty 2015, 11:56

Witaj Emilio w naszych progach :ladybug7 . Łuszczyca niestety wymaga cierpliwości. Być może zbyt szybko rezygnujesz z kuracji. Na efekty czasem trzeba trochę poczekać. Jeżeli mogłabym Ci jakoś pomóc to jestem do dyspozycji :gwiazdka6
U mnie dzisiaj nie wieje tak mocno, ale za to pada, ale to jaki to będzie dzień zależy tylko od nas samych :ladybug7
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron