Witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Witam

Postprzez maja362 » 11 Lut 2015, 10:29

Witam. Mam na imię Maja, na łuszczycę cierpię od około 25 lat. Przerabiałam przeróżne techniki kuracji począwszy od diety skończywszy na wszelakich maściach oraz kremach. W moim wypadku wszelkie zabiegi działają bardzo krótko. Zbawienny wpływ na zmniejszenie objawów ma słońce i kąpiele w morzu, z których korzystam przez całe lato (:gwiazdka6 mieszkam nad morzem).
Mam nadzieję, że czytając wypowiedzi na tymże forum uda mi się pogłębić wiedzę nt.łuszczycy i sposobów jej zwalczania :serduszka
Maja.
maja362
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Lut 2015, 10:03

Re: Witam

Postprzez BT37 » 11 Lut 2015, 17:50

Witaj Maju wśród nas :ladybug7 mam nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania. Zawsze chętnie służymy swoją wiedzą i pomocą. Jeżeli mogłąbym Ci jakoś pomóc to jestem do dyspozycji :gwiazdka6 Rozgość się wśród nas. Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Witam

Postprzez Ewunia » 11 Lut 2015, 21:42

Witaj wśród Nas Maju :)

Czuj się jak u siebie :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Witam

Postprzez Szater » 12 Lut 2015, 21:45

Witam serdecznie,forum to ogromna skarbnica wiedzy,czerp ile zdoasz :* :kwiatek7
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron