Puk puk

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Re: Puk puk

Postprzez Ewunia » 15 Lut 2015, 22:13

Witak Cię i Ja :)

Przeczytałam Twój wpis i zauważyłam , że stosujesz same sterydy ;/ Bardzo źle , że to stosujesz;/
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Puk puk

Postprzez BT37 » 15 Lut 2015, 22:53

Nie zmienia to jednak faktu, że Luśka jest moją największą tajemnicą i strasznie wstydzę się o niej mówić.

Co do marca, to myślę, że nie mam co liczyć na urlop.


Jeżeli chodzi o pierwszą sprawę to mimo, ze rozumiem, iż łuszczyca może być powodem do ukrywania się to uważam, że nie powinniśmy ukrywać się przed światem. Sami sobie tym robimy krzywdę. Niemniej jednak rozumiem Twoją postawę :)

Teraz druga sprawa. Nie myśl, tylko zapytaj swoich szefów o urlop. Działaj, a nie zastanawiaj się. A ja oczywiście trzymam kciuki za Twoje wolne :) Pomyśl, postaraj się przyjechać i zobacz, że nie trzeba się ukrywać będąc chorym na łuszczycę. Masz szansę poznać naprawdę fajnych ludzi :gwiazdka6 :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Poprzednia

Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron