witam

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

witam

Postprzez waldi21 » 21 Maj 2015, 18:33

waldek tak mnie nazwali, borykam się z ł już ze 30 lat , fajnie że jest to forum ale szkoda że tu nikogo niema będę zaglądał tutaj bo warto zawsze coś nowego można wyczytać zapraszam wszystkich na czata . Jest taka oliwka do włosów AMLA GOLD jest świetna nie tylko na włosy polecam paniom włosy są świetne po niej a panowie też ne powinni nią pogardzać poczytajcie o niej /chciało by się ta potargać te włosy haha/mam nadzieje że to forum odrodzi się bo od trzech dni tu nikogo nie ma , NIE CHCE SIĘ WAM,mnie tam zawsze chce :lol:
waldi21
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 Maj 2015, 22:19
Miejscowość: zamość okolice.chce kogos poznac odezwijcie się
Skype: waldek k

Re: witam

Postprzez Szater » 22 Maj 2015, 09:42

Rozmaite zawieruchy sprawiły taki stan rzeczy,wiecej i żywiej jest na forum www.luszczyce.pl ,tam nigdy nie bedzies sam....tu skarbnica wiedzy ale wiadomo ludziska trzymają sie tam gdzie "coś sie dzieje" :wink: stworzylismy zgrana ekipe ,która bardziej spotyka sie w realu niz pisze na forumku....tam gdzie podałam adres też nas znajdziesz .A tu zaglądaj bo....warto :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: witam

Postprzez BT37 » 27 Maj 2015, 14:43

Witaj Waldku :ladybug7 w każdym razie ja jestem do dyspozycji. Jeśli masz jakieś zapytania chętnie służę swoją osobą :ladybug7
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron