Podziękowanie

Jeśli dopiero, co się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś na naszym forum, prosimy Cię przywitaj się z nami. Dziękujemy.

Podziękowanie

Postprzez dora1000 » 02 Mar 2012, 22:09

Chciałam podziękować Beatce za tak wspaniałe zorganizowanie spotkania w Poznaniu i wszystkim Biedronkom za miłe spędzony wspólny czas.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota
dora1000
 

Re: Podziękowanie

Postprzez Marzena81 » 12 Lis 2012, 15:07

Przepraszam, że się tak podepnę, ale muszę koniecznie, a już nie wiem w którym to dziale umieścić :wink:



Rzadko spotyka się teraz bezinteresowną pomoc, ludzi, którzy chcą pomóc innym, tylko po to, żeby ktoś się czuł lepiej.
Wychowuję Lenę sama i na początku było mi strasznie ciężko z jej łuszczycą, czułam się źle, że nawet nie mam z kim o tym porozmawiać, poprosić o radę itp, dopóki nie trafiłam tutaj (i tu też wielkie ukłony dla Ciebie Heniu :buzka ). Dopiero tu poczułam prawdziwe wsparcie, cały czas mam nadzieję, że w końcu uda mi się z Wami wszystkimi spotkać "w realu".

Dziękuję Beatko za każdą Twoją pomoc, za dzisiejszą przesyłkę, za te wszystkie dobroci do wypróbowania, za śliczny kubeczek i biedroneczkę, którą od razu Lena zaczepiła na bluzeczce... Po prostu brak mi słów :ladybug3
Dziękuję, dziękuję, dziękuję... :serduszka
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Podziękowanie

Postprzez vitaminka » 14 Lis 2012, 15:45

Beatko, nie potrafię opisac tego, co poczułam gdy dostałam przesyłkę od Ciebie. Zaskoczenie, ciepło na sercu i łzy w oczach.
Dziękuję Ci z całego serca za to, co dla mnie zrobiłaś i za to, że taka jesteś. Dzięki Tobie znów mogę uwierzyć w bezinteresowną i szczerą przyjażń. Dziękuję Ci :buzka :kwiatek2 :ladybug3
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Podziękowanie

Postprzez jasiu » 14 Lis 2012, 19:54

Ja tez pragnę wam podziękować i imieniu moim i mojej rodzinki w szczególności Judytki za Wielką Pomoc jaką nam udzieliliście w chorobie naszej córki. Jak to całkowicie obcy ludzie których już poznaliśmy i ci których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać osobiście, służą nam wielką bezinteresowną pomocą. Dziękujemy wam że jesteście. A w szczególności naszej Ukochanej Beatce za te wszystkie maści i i inne specyfiki które od niej dostaliśmy. Dzięki wam łatwiej nam walczyć z ta chorobą. Dziękuję ci Heniu za Exorex który nam przekazałaś za pośrednictwem Beaty. Po prostu nie da się opisać w słowach tego ile wam zawdzięczamy. :gwiazdka9 :serduszka :serduszka Dziękujemy wam że jesteście !!!!!!!! :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: Podziękowanie

Postprzez vitaminka » 14 Lis 2012, 20:06

Tak myślę, że nieźle być "biedronką" jak się ma Anioła Stróża :banan0
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Podziękowanie

Postprzez Hala1 » 14 Lis 2012, 20:44

Zgadzam się w Wami całkowicie co do ludzi z forum, a w szczególności Beatki, pomimo że jestem taką biedroną z przyczaiki :banan1, to Beatka zawsze o mnie pamięta i jak dziękując za piękne prezenty wspomniałam, że mój super biedronkowy kubeczek od razu buchnął mi mąż, zaraz powędrował do mnie drugi żeby moje małżeństwo nie oparło się o rozwód :lol: :lol:
Można powiedzieć tak niewiele, a taki ogrom....... :ladybug3
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: Podziękowanie

Postprzez dosia :) » 15 Lis 2012, 17:24

Chciałam bardzo serdecznie i przeogromnie podziękować Beatce za prezenty jakie od niej otrzymałam na moje opłatkowe spotkanie dla moich gości -buziaxy ogromniaste :ladybug3 :ladybug2
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: Podziękowanie

Postprzez BEATA » 15 Lis 2012, 19:21

Ja również chciałam podziękować z całego serca Heni za taką BEZINTERESOWNĄ POMOC.
Henia już kolejny raz mi wysyła maści, dermokosmetyki które oczywiście ma od Beatki więc jej też również dziękuję :gwiazdka6
jestem bardzo wdzięczna Heni za wszystko co dla mnie robi,nie tylko za mazidła ale również za dobre rady w moim leczeniu i za pomoc i obecny stan mojej skóry dziękuję Ci Heniu, nie jest to całkowicie zaleczone ale już na pewno bardzo dużo lepiej jak było.
Strasznie byłam bardzo mile zaskoczona że Henia wysłała mi tego aż tak dużo tych dermokosmetków, nie mogłam na początku uwieżyć że ja to dostałam za darmo od kogoś bezinteresownie, przecież Henia mnie nie zna a podarowała mi to, to oznacza jakie ma wielkie serce :gwiazdka5
Beatce równiż dziękuję bo też kiedyś mi wysłała dermokosmetyki i teraz również mam dostać od niej proderminę do głowy.
Więc obydwom Wam dziewczyny dziękuję nie wiedziałam że jeszcze tacy ludzie są jak WY z tak dobrym sercem :banan0
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Podziękowanie

Postprzez henia » 16 Lis 2012, 21:14

Osobiście, to nie robię tego bezinteresownie w sensie pomocy :D Robię to z premedytacją i wyrachowaniem, bo zawsze mam nadzieję, że ten, któremu coś tam pomogłam/podpowiedziałam, pomoże następnemu. Czy to mazidłem czy choćby podpowiedzią: co i jak z tą cholerą walczyć?

Kilka lat temu, sama na jednym z for luszczycowych, taką pomoc otrzymałam, i wciąż pamiętam, ile ona wtedy dla mnie znaczyła. Także ja nie bawię się w dobrodzieja, ja tylko spłacam swój dług. Powodzenia nam :serduszka
henia
 

Re: Podziękowanie

Postprzez BEATA » 19 Lis 2012, 12:06

Heniu ja także mam nadzieję że w przeszłości komuś pomogę.
Beatko przesyłka do mnie doszła chyba w piątek nie pamiętam dokładnie a dopiero daję znać bo w weekend byłam w Warszawie w szkole, dziękuję Ci za te dermokosmetyki i proderminę do głowy :gwiazdka strasznie się z nich cieszę :gwiazdka6 i oczywiście dziękuję za kubek i biedronkę :gwiazdka5
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Następna

Wróć do Przywitaj się z nami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

cron