Łuszczyca skóry głowy

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez Auriga » 04 Cze 2013, 19:41

dzięki, wypróbuję :)
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez jasiu » 06 Cze 2013, 11:01

Ja u mojej Córki Judyty prawie rok temu na łuszczyce skóry głowy zastosowałem SALICYLOL i to z bardzo dobrym skutkiem jak do tej pory nie ma nawrotów wiec polecam nie jest drogi. Wiec spróbuj może ci pomoże. Pozdrawiam. :ladybug4

salicylol.jpg
(8.77 KiB) Ściągnięto 425 razy
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez puma » 06 Cze 2013, 19:27

tylko nie przesadzaj z ilością oliwy, ciężko się to dziadostwo zmywa z włosów :(
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez dora1000 » 07 Cze 2013, 07:41

Auriga napisał(a):Cześć :)
Ostatnio, w wyniku przewlekłego stresu powstał mi nowy wysyp łusek na skórze głowy. Obecnie nie chcę stosować steroidu (pomaga szybko, ale już po 2-3 miesiącach mam nawroty). Używam tylko emulsji emolium na suchą skórę głowy. Świetnie łagodzi świąd ale nie usuwa problemu.
Wizytę u dermatologa mam dopiero za kilka tygodni.
Jakie są skuteczne domowe sposoby które mogłyby mi pomóc?

Wiesz powinnaś spróbować zastosować SQUAMAX pomoże Ci usunąć łuskę, przez parę dni tym smaruj pod okluzje. Na swędzenie głowy kup sobie szampon dziegciowy Paraderm plus oraz postaraj się o prodermine na eurycynie lub gotowy produkt cocois. To powinno pomóc. Na noc nawilżaj wtedy Emolium.
dora1000
 

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez kropka » 17 Cze 2013, 10:28

Witam serdecznie wszystkich ł,

jak już wcześniej wspominałam moja córcia choruje na ł .Obecnie stosuje na główkę lekarz polecił mi maść cocois, jednak nie mogę jej nigdzie dostać- w hurtowniach i w aptekach brak. Jeśli ktoś z Was wie gdzie można dostać tą maść- cocois bardzo proszę o napisanie Będę wdzięczna. Do tej pory córci nakładałam Squamax, usuwa łuskę skutecznie, łatwo się zmywa i nie ma nieprzyjemnego zapachu.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH Ł BUZIAKI :serduszka
kropka
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Maj 2013, 17:47

Poprzednia

Wróć do Moja historia i życie z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron