Łuszczyca skóry głowy

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Maj 2013, 21:55

Lece cały czas proderminą na eucerynie, dla mnie super sprawa, nie mam jeszcze do końca zaleczonego łebka, ale też nie jestem systematyczna, czasmi mam przerwy nawet tygodniowe, nie mogę się zmusić do codziennego maziania.
To co zostało to już nic w porównaniu z tym co było, a może to samozaleczenie :lol: , bo ostatnio mam ta moją ł w głębokim poważaniu. :mrgreen:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez dora1000 » 10 Maj 2013, 09:37

Gosiu cieszę się razem z Tobą, że łuszczyca odpuściła Ci na głowie. U mnie niestety jest na odwrót. Bardzo mnie zaatakowała. I męczę się z nią już długo. 15 maja idę do dermatologa. Zobaczymy co mi doradzi pani doktor.
dora1000
 

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez marynarz » 10 Maj 2013, 23:29

W moim przypadku najlepszym lekiem na łuszczycę skóry głowy jest maść cygnolinowa 0,1. Po nieskutecznym leczeniu preparatem ziołołowym NEFRET + właśnie kończę z sukcesem leczenie skóry głowy cygnoliną. Głowa czysta w 10 dni. Nakładam maść na noc i rano zmywam głowę. Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
Ostatnio edytowany przez marynarz, 11 Maj 2013, 17:25, edytowano w sumie 1 raz
marynarz
 

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez basia46 » 11 Maj 2013, 14:13

. Po nieskutecznym leczeniem NEFRET + właśnie kończę z sukcesem leczenie skóry głowy cygnoliną. Głowa czysta w 10 dni.

I nie przyszło ci nawet na myśl pewnie że preparat przyspieszył leczenie :D
Głowa czysta w 10 dni.

Nie czytałam jeszcze żeby w ciągu 10 dni ktoś zaleczył się cygnoliną
preparat działa tylko czasu potrzeba
ja tez nim nie zaleczyłam do końca ale wiem że był bardzo pomocny podleczył najgorszy stan a teraz sam ocet wystarczy i wszystko się goi :P
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Maj 2013, 16:26

marynarz napisał(a):Głowa czysta w 10 dni.


Ja tam w to wierzę, ponieważ u mnie za pierwszym razem skóra zaleczyła sie cocoisem po 2 tyg czyli 14 dniach,( nastepny już nie był taki skuteczny). Przed kuracją nie szły żadne balsamy, nawilżacze, maści witaminowe, czasami bardzo rzadko steryd i ewentualnie oliwka salicylowa na złuszczenie kasku jaki wtedy wychodowałam. Skóra była czyściutka że tak powiem, wolna od wszystkiego za wyjątkiem środków myjących.
Możliwe że po zastosowaniu NEFRETU, skóra była bardziej przygotowana i to też mogło przyspieszyć zaleczenie ł.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez marynarz » 11 Maj 2013, 17:22

A ja czytałem o przypadku uleczenia z choroby zakaźnej skóry I nerwów w ciągu chwili.
"A gdy zstąpił z góry, poszło za nim wielkie mnóstwo ludu. I oto trędowaty, przystąpiwszy, złożył mu pokłon, mówiąc: Panie, jeśli chcesz, możesz mię oczyścić. I wyciągnąwszy rękę, dotknął się go, mówiąc: Chcę, bądź oczyszczony! I natychmiast został oczyszczony z trądu." Mat. 8:1-3
:gwiazdka7
marynarz
 

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez basia46 » 11 Maj 2013, 19:03

marynarz napisał(a):A ja czytałem o przypadku uleczenia z choroby zakaźnej skóry I nerwów w ciągu chwili.
"A gdy zstąpił z góry, poszło za nim wielkie mnóstwo ludu. I oto trędowaty, przystąpiwszy, złożył mu pokłon, mówiąc: Panie, jeśli chcesz, możesz mię oczyścić. I wyciągnąwszy rękę, dotknął się go, mówiąc: Chcę, bądź oczyszczony! I natychmiast został oczyszczony z trądu." Mat. 8:1-3
:gwiazdka7

To jesteś szczęśliwym dowodem cudu jaki cytujesz :gwiazdka6 :gwiazdka6
Możliwe że po zastosowaniu NEFRETU, skóra była bardziej przygotowana i to też mogło przyspieszyć zaleczenie ł

Tak właśnie myślę ja
stosowałam preparat i wiem jak działa,może nie na każdego w takim samym czasie jednak jest bardzo pomocny w leczeniu.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez Gosiaczek68 » 11 Maj 2013, 19:38

Gosiaczek68 napisał(a):Ja tam w to wierzę, ponieważ u mnie za pierwszym razem skóra zaleczyła sie cocoisem po 2 tyg czyli 14 dniach,( nastepny już nie był taki skuteczny)


Muszę doprecyzować, chodziło mi o skórę głowy, natomias ciało to juz inna inszość leczenie trawło 2 m-ce albo dłużej.

marynarz napisał(a):A ja czytałem o przypadku uleczenia z choroby zakaźnej skóry


Wiara czyni cuda...
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez Auriga » 03 Cze 2013, 19:54

Cześć :)
Ostatnio, w wyniku przewlekłego stresu powstał mi nowy wysyp łusek na skórze głowy. Obecnie nie chcę stosować steroidu (pomaga szybko, ale już po 2-3 miesiącach mam nawroty). Używam tylko emulsji emolium na suchą skórę głowy. Świetnie łagodzi świąd ale nie usuwa problemu.
Wizytę u dermatologa mam dopiero za kilka tygodni.
Jakie są skuteczne domowe sposoby które mogłyby mi pomóc?
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42

Re: Łuszczyca skóry głowy

Postprzez basia46 » 03 Cze 2013, 19:59

"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Moja historia i życie z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron