moja biedronka

moja biedronka

Postprzez Lenka » 15 Lip 2012, 18:52

mam ochotę pokazać ją pani dermatolog, która twierdziła, że tylko sterydowe maści bo inaczej nie zaleczymy

moja córka 7 latka - zadowolona i chętnie się smaruje, bo widzi efekty
było tak
Image

Image

Image

a mamy tak, ta nad kolanem zmiana zniknęła całkowicie i na nodze u góry, to co widać to obdarcie, które się super goi
Image
było tak
Image
a mamy tak
Image

na rękach praktycznie zagojone, została jedna na łokciu i jedna nowa z tyłu nogi mała czerwona
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: moja biedronka

Postprzez Gosiaczek68 » 15 Lip 2012, 20:21

Lenaka wspieram cie całym sercem, podziwiam za wytrwałość i chęć walki. Trzymam kciuki za powodzenie w dobiciu tych juz neiwielkich zmaian, :serduszka dziel sie z nami swoimi doświadczeniami. Pamietaj ze zawsze masz w nas oparcie. :serduszka


Buziaczki dla Dominiki :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: moja biedronka

Postprzez BT37 » 15 Lip 2012, 20:41

Jak już wspomniała Gosia, jeśli tylko będziemy Ci potrzebni to wystarczy, że dasz znać :ladybug7
Po to tu jesteśmy .
Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: moja biedronka

Postprzez Marzena81 » 15 Lip 2012, 21:42

:brawo ślicznie zaleczone :banan0
Możesz podzielić się informacjami czym tak ładnie się udało?
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: moja biedronka

Postprzez Lenka » 16 Lip 2012, 10:28

żmudne smarowanie ile wlezie, niektórzy patrzyli się na mnie jak na wariatkę, bo w torebie ze sobą nosiłam krem , najbardziej ruszyło nam po medigelu, nim smarowałam ile wlezie raz po razie, choć wiem, ze na niektórych nie zadziałał, exorexie - miałam go mało, ale w tym czasie gojenia też stosowałam, więc piszę o nim, jak się robiły łuski to maść robiona z ichtiolem i siarczanem taka brudząca, brązowa. Robiłam też okłady z zielonej herbaty na noc bandażowałam, moja też nie lubi się myć tzn wylegiwać w wannie, pewnie to też dobre z tego , co mi mówiono i czytałam, bo się to tak nie poddrażniało. Myłam ją medigelem a potem mydłem z wyciągiem z kasztanowca, on jest do higieny intymnej, ale myła się w nim cała :)

kąpałam w wywarze słomy owsianej, gotowałam upchaną w garze słomę i wlewałam do wanny i tak codziennie, wannę mam jaką mam, dodatkowo jakoś tak wyszło że małej nie wmuszałam nabiału i zauważyłam, że ona mniej je nabiału nieprzetworzonego tj mleka, czekolada pod kontrolą, po niej miała gorsze zmiany, przeszłam w domu na mięso raczej drobiowe, więcej warzyw i owoców z naciskiem na owoce,

cieszę się że nam to tak ruszyło, choć na peno coś musiało jeszcze w organizmie zadziałać, że puściło
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: moja biedronka

Postprzez Marzena81 » 16 Lip 2012, 11:08

Lenko, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Też bym chciała z nabiału zrezygnować, ale nie mam pojęcia jakie zamienniki zastosować. Moja mała uwielbia wszelkiego rodzaju jogurty i mleko z miodem... Chociaż udało się odstawić kakao, więc może i to by się udało. Jeszcze raz gratulacje :* oby tak dalej :)
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: moja biedronka

Postprzez basia46 » 16 Lip 2012, 12:32

U mnie np. nie szkodzi mleko ale typowo wiejskie nie te ze sklepu
więc jeśli mała lubi mleko może warto poszukać sprawdzonego gospodarza od którego można takowe zakupić
Takie mleko wiejskie bez obróbki żadnej ma właściwości odtruwające czego nie można powiedzieć o tym ze sklepu bo to biały płyn.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: moja biedronka

Postprzez Lenka » 16 Lip 2012, 14:45

musisz zauważyć na co działa negatywnie łuszczyca u Ciebie, co ją wzmaga, ja przez przypadek zauważyłam co, ale spotkałam się na ostatnim spotkaniu, że na niektorych działają pomidory, na innych gluten - jedzenie chleba pszennego,

my walczymy dalej i Tobie też życzę wytrawałości, choć wiem, że jest ciężko, jak dziecko mi płakało i biło się po nogach rękami, dlaczego ma chore nogi, dlaczego ma te rany, ale oby do przodu już :gwiazdka6

o coś mi się zmieniło w opiesie, mam czerwoną biedronkę :banan1 :banan1 :banan1 :banan0 :banan0 :banan0
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: moja biedronka

Postprzez henia » 16 Lip 2012, 16:48

Lenka napisał(a):[...]o coś mi się zmieniło w opiesie, mam czerwoną biedronkę

Młoda Damo, tutejsi admini, to nie mają tylu biedronek, żeby były one obrazem Twojego doświadczenia w walce z tą @ :ladybug4
Buziaki Dominice przekaż proszę :buzka
henia
 

Re: moja biedronka

Postprzez BT37 » 16 Lip 2012, 17:29

Heniutka, tutejsi admini jak raczyłaś powiedzieć mogą naprawdę wiele :wink: :lol:
Ale Twoja walka Lenko jest godna podziwu. Twoja wytrwałość...oby każdy tak chciał.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki, oczywiście jeśli będę tylko mogła to chętnie ci pomogę.
Pozdrawiam cieplutko :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Następna

Wróć do Moja historia i życie z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron