Leczenie proderminą

Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 08 Lut 2013, 22:22

Witam Was wszystkich serdecznie. Chciałabym w tym temacie opisywać moje leczenie proderminą :gwiazdka9
Zacznę po kródce od początku. Kiedyś smarowałam się przez długi czas cygnoliną( około 2 lata) było zle zmiany były duże i w ogóle się nie goiły( miałam je na całym ciele najgorzej tułów,brzuch i pojedyńcze nogi ,ręce . Kochana Henia zaproponowała mi zmianę maści więc już od 8 misięcy używam proderminy na paście, jestem zadowolona pogoiły mi się te duże zmiany jest dużo lepiej tyle że podczas leczenia wyszły mi też nowe więc dalej się smaruję, aktualnie mi się skończyła więc moje CUDOWNE koleżanki mi znów pomogły ( bardzo dziękuję Heni, Beacie,Dorocie, Basińce, ) powiem Wam że cudownych tu ludzi poznałam :gwiazdka6 jestem bardzo zadowolona dużo mi pomagają kierują w leczeniu ale także w sensie maści że to właśnie od nich mam tą proderminę ale nie tylko nią bo także różne inne dermokosmetyki. Teraz aktualnie mam proderminę na eucyrynie. Dziś jestem po pierwszym posmarowaniu tyle się różni ta od tamtej na paście że nie wiem jak się nią smarować bo po posmarowaniu założyłam coś na siebie czyli ubrania i ona mi się ściera co mam zrobić żeby się aż tak bardzo nie ścierała?? czy to nie przeszkadza??
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Leczenie proderminą

Postprzez Ewunia » 09 Lut 2013, 11:30

Witaj Beatko :)
Ja również od wczoraj zaczęłam smarowanie Prodermina:)
I żeby Mi się nie ścierała to obwijam ją folią spożywczą tą przeźroczystą :)
I wtedy nie zmazuje Mi się :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Leczenie proderminą

Postprzez henia » 09 Lut 2013, 12:56

Też zawsze przy tego typu maściach - na wazelinie - ratowałam się właśnie folią. Nawet niekoniecznie owijanie ale np. kawałki folii na posmarowanie, i na to jakiś obcisły ciuszek, żeby toto nie latało :gwiazdka4
henia
 

Re: Leczenie proderminą

Postprzez Gosiaczek68 » 09 Lut 2013, 14:14

A ja niczym się nie owijam, po prostu zakladam getry, obcisły t-shirt, nadmiar zawsze sie wyciera ale na skórze zostaje to co ma zostać.
Pasta może mniej się wyciera ale mnie przypasowała prodermina na eucyrynie świetnie nadaje sie na skóre głowy, dobrze sie rozciera, tylko nawet przy nastepnym myciu woda leci czarna, mimo że zmywane kilka razy. Załatwiłam sobie kołnierzyki od białych koszul, nie do wyprania. :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 09 Lut 2013, 19:12

Dzięki za podpowiedzi na razie nie będę folią owijać tylko normalnie założę ubrania w sumie może i prawda że to co ma zostać to zostanie a nadmiar się wytrze zaobserwuję to jeszcze a jeśli będzie się wszystko wycierało to skorzystam z waszej porady z tą folią.
A powiedzcie mi czym zmywacie ??bo ja wcześniejszą tą na paście to chusteczkami dla dzieci te nawilżające polewałam olejem z pestek winogron i tak ścierałam z ciała a potem normalnie brałam prysznic i używałam żeli.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Leczenie proderminą

Postprzez vitaminka » 09 Lut 2013, 19:27

Beatko dostałaś bardzo dobrą poradę od Heni. Najlepiej jest posmarować bardzo cieniutką warstwą i przyłożyć kawałki folii spożywczej. Ona się sama przylepia delikatnie do ciała, a poza tym maść wchodzi głębiej w skórę, co powoduje szybsze leczenie. Ciuszki też oszczędzasz. Zmywaj jak do tej pory, najpierw olejem, a potem mydłem i nie zapominaj o natłuszczaniu. Miło Cię tu widzieć. :buzka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Leczenie proderminą

Postprzez dora1000 » 09 Lut 2013, 19:50

Beatko mam nadzieję, że też z dobrym skutkiem będzie na Ciebie działać Prodermina. Ja smarowałam głowę i zakładałam czepek. Najlepszym rozwiązaniem będzie folia. Ja czasami smaruje ciało fusami od kawy i zawijam folią ciało. Sprawdza się dobrze :banan0
dora1000
 

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 12 Lut 2013, 13:15

Na głowę zakładałaś taki czepek co się chodzi w nim na basen?? a folia spożywcza to taka przezroczysta tak?? nie o pazłotko chodzi?? Ja też mam nadzieję że z dobrym skutkiem będzie na mnie działać prodermina relację będę zdawać na bierząco.
Vitaminka mi też jest Was miło tu widzieć i cieszę się jak czytacie moje posty i komentujecie je cieszę się bardzo :gwiazdka6
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Leczenie proderminą

Postprzez basia46 » 12 Lut 2013, 13:21

Beatka ja się nie bawię w folie na głowę kładę zwykłą zrywkę taką po zakupach hi hi
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 01 Mar 2013, 12:18

Po kródce zdam wam moje relację nadal się smaruję systematycznie ani jednego dnia nie opuściłam :gwiazdka5 wydaję mi się że zmiany spłaściły mi się ale mam je takie bardziej czaerwone na zmianie i na obkoło tak to trochę wygląda jak poparzenia po cygnolinie tylko wiadomo w dużo mniejszym stopniu. Jeśli będziecie chcieli zdjęcia to wam wstawię w przyszłym tygodniu. Mam pojedyńczy na brzuchu plecach i łydkach, tylko trochę mnie to denerwuję bo co jakiś czas jakaś nowe mi wychodzą kilka ale jednak wychodzą :( i nie wiem dlaczego. Chciałabym bardzo w te lato rozebrać się do stroju kąpielowego bez żadnej zmiany (czysta)no zobaczymy czy uda mi się to.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Następna

Wróć do Moja historia i życie z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron