Leczenie proderminą

Re: Leczenie proderminą

Postprzez basia46 » 01 Mar 2013, 13:00

Nie pamiętam ty stosujesz kąpiele w soli i oleju??????????????
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Leczenie proderminą

Postprzez vitaminka » 01 Mar 2013, 13:02

Jest na to sposób Beatko. :gwiazdka6 W cieplejsze, wiosenne dni wysmaruj się masłem kakaowym i wystaw się na słonko, gdzieś w zacisznym kąciku na Twoim podwóreczku. Wiosną słońce jest tak intensywne, że wystarczy Ci parę minut. Musisz jedynie uważać, by skóra była dokładnie oczyszczona z pozostałości po maściach.
Masło kakaowe jest tanie i pewnie jest w LIDLU na stoisku z kosmetykami lub w sklepie kosmetycznym. :gwiazdka6
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Leczenie proderminą

Postprzez henia » 01 Mar 2013, 16:24

Beatko, mam nadzieję, że nie zapomniałaś też: o odkwaszaniu i ostropeście :) Gratuluję systematyczności :brawo
Słoneczka nam trzeba, ma rację Vitaminka :gwiazdka9
henia
 

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 02 Mar 2013, 10:30

Szczerze przyznam się Basieńko że rzadko stosuję te kąpiele raz na jakiś czas kiedyś stosowałam dwa razy w tygodniu lub trzy a teraz raz na tydzień lub na dwa.
vitaminka jakie masło??
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Leczenie proderminą

Postprzez basia46 » 02 Mar 2013, 10:35

Pewnie takie
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52330
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18867
http://nie-codzienna.blogspot.com/2013/ ... isana.html
Widzisz Beatko a jak byś brała kąpiele szybciej byś zaleczyła bo one też leczą
Ja polecam balsam z Rossmana o orzechem włoskim i wit E dobrze nawilża
http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?p37 ... zy-i-ciala
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Leczenie proderminą

Postprzez vitaminka » 02 Mar 2013, 11:30

BEATA napisał(a):vitaminka jakie masło??

To masło ma Ci posłużyć do opalania. Przyspiesza opalanie nadając skórze bardzo ładny czekoladowy odcień. W dużym stopniu, lub całkowicie wyrówna Ci plamy po łuszczycy, jednocześnie skóra pod wpływem słońca zaleczy się w miejscach gdzie maść nie mogła sobie poradzić. Smaruj nim ciało przed wyjściem na słońce. Staraj się go nałożyć równo. Po opalaniu jeszcze raz nawilżaj ciało, najlepiej olejkiem kokosowym a jak go nie masz to winogronowym, lub jakimś innym niezbyt gęstym. :ladybug4
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 03 Mar 2013, 21:30

Basia dziękuję że mi podałaś strony tego masła kakowego już teraz wiem o co chodzi. A Basiu podasz mi link ten który Ty mi polecasz z Rossmana o orzechem włoskim i wit E ?? lub nazwę jego?? to powiem siostrze to mi go kupi. No masz rację Basiu zmobilizuję się i zacznę brać te kąpiele, ale wiesz czemu teraz ich tak często nie robię bo ciąglę tłustę włosy po nich miałam przeważnie grzywkę chodź ich nie zamaczałam ale wydaję mi się że woda parowała i tłuściły się przez ten olej. Ale ok zmobilizuję się i zacznę je spowrotem robić bo masz rację Basiu że one też pomagają zaleczać.
Vitaminka nie wiem jakie to jest kokosowe( pamiętam kiedyś mi tłumaczyłaś ale ja w żadnym sklepie go nie widziałam) lub winogronowe kurcze ja to w ogóle nie znam się na tych nawilżaczach aż wstyd :lol:
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Leczenie proderminą

Postprzez vitaminka » 03 Mar 2013, 21:46

Beatko, podaję Ci linka na stronę z olejem kokosowym. Moim zdaniem najlepszy jest ten w słoiczkach 200 ml. za 19,90 zł.
http://www.sklepkokosowy.pl/pl/p/Olej-K ... y-sloik/74
Poproś swoją siostrę, żeby popytała w Rossmanie, być może, że tam też go można kupić. Jak się raz nim posmarujesz, to już nic innego nie będziesz chciała używać. :lol: :lol: :lol:
Olej winogronowy można kupić w sklepie spożywczym, popytaj :)
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Leczenie proderminą

Postprzez basia46 » 03 Mar 2013, 21:57

http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?p37 ... zy-i-ciala
ten w brązowej butelce
ja w tych kąpielach tak samo mocze głowe myje potem szamponem i jest ok
no ale ja nie mamm długich i gęstych włosów
jest jednak rozwiązanie czepek :D :D żeby się włosy nie moczyły
dokładnie olej z pestek winogron dostaniesz w spożywczym
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Leczenie proderminą

Postprzez BEATA » 10 Mar 2013, 19:47

A no tak nawet taki olej mam z pestek winogron zmywam nim proderminę :gwiazdka6
Ja niby nie mam długich włosów bo za ramiona ale nie ryzykowałam ich myć w oleju i soli bo nie wiem jak by póżniej wyglądały czy by nie były tłuste nawet jeśli bym je umyła szamponem i z rezczysaniem ciekawe czy by nie był problem ogólnie mam poniszczone włosy od rozjaściania i nie lubię myć głowy bo mam problem z rozczesaniem.
Te włosy mi się nie moczą tylko ta woda paruję i dlatego mi się chyba przetłuszczają. Dlatego nie bardzo lubię robić sobie tych kąpieli bo mam tłuste włosy nie wiem czy dlatego że woda paruję to mi się przetłuszczają.
Już minął miesiąc od kąd smaruję się proderminą na eurycynie i powiem Wam że widać rezultaty jest super, widać jak zmiany mi się goją kurcze oby nowe mi nie wyszły to by było zajefajnie :banan0
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Moja historia i życie z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron