LEKI ROBIONE

LEKI ROBIONE

Postprzez dosia :) » 05 Sty 2013, 21:52

INFO. DO PRZEKAZANIA

Leki robione - odtwarzanie składów oryginalnych

Szanowni Państwo,

Piszę ten post w ramach reklamy, aczkolwiek jest to raczej forma pomocy ze strony farmaceuty. Nie jest to reklama apteki, nie jestem właścicielem żadnej apteki.
Ponieważ zajmuję się na poważnie technologią postaci leku, moje wiadomości pozwalają mi na odtwarzanie składów leków gotowych. Może to pomóc w przypadku braku leków na rynku tak jak to ma miejsce np. w przypadku preparatów z dziegciami.
Macie Państwo prawo żądać pomocy w zakresie odtwarzania składów leków od swojego lokalnego farmaceuty w porozumieniu z lekarzem. Od tego jest m.in. apteka aby leki wykonywała. Jeśli spotkacie się z odmową - będzie to miarą jakości pracy danego personelu i ogólnie renomy apteki, należy wtenczas szukać dalej lub pisać skargi do inspekcji farmaceutycznej.
Obecnie można odtworzyć skład np. delataru, cocoisu, psorisanu i podobnych prostych preparatów. Należy mieć świadomość, że podłoże może być tłustsze lub po prostu inne od tego w lekach oryginalnych, natomiast dawki będą tożsame.
Farmaceuta w porozumieniu z lekarzem może zaprojektować zupełnie inny, indywidualny skład. Powinien w zasadzie wymyślić skład lekarz, ale w dobie odwrotu od produkcji aptecznej lekarze mogą liczyć na szerszą pomoc farmaceutów w tym zakresie.
Składniki strategiczne czyli dziegcie sosnowy, węglowy, siarka, kwas salicylowy, hydrokortyzon, predenizolon, są obecnie bez problemu dostępne, więc nie ma powodu, poza brakiem chęci ze strony aptek i wiedzy personelu, aby odmawiać wykonywania leków.
W razie problemów mogę służyć pomocą na terenie mazowsza - pracuję w aptece w Ursusie. Można liczyć na moją pomoc w zakresie wytworzenia leku oraz dobrania składu. Pomagam lekarzom w każdym aspekcie leku robionego.
Proszę rozpowszechnić tę informację gdyż z pewnością jest duża grupa osób, którym mogę pomóc.

Źródło info. tutaj

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... ntry173120


+
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Wróć do Leki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron