ELOSONE (elocom)

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez vitaminka » 06 Sty 2013, 17:08

Czyli źle zrozumiałam, miałam na myśli ELOSONE (elocom) hihi, przepraszam za wprowadzenie w błąd :serduszka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez basia46 » 06 Sty 2013, 17:34

basia46 napisał(a):
Ja też muszę potwierdzić działanie tego specyfiku

Basiu wyjaśnij o jaki specyfik ci chodzi?

o Daivonex :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Derrax » 06 Sty 2013, 19:32

aktualnie szykuje się na wizytę u dermatologa by ten łaskawie pobrał wycinek skóry. Może tak jak wspomniane było, poza Ł jest to coś jeszcze.
Dzisiaj mija 2 dzień po pierwszym posmarowaniu ELOSONE i puki co nie planuję kolejnego, jest coraz lepiej, ale wypowiem się dokładniej dopiero po dłuższym czasie. Jeśli tak jak piszecie będzie gwałtowne pogorszenie, to też znajdę się w grupie negatywnie nastawionej. Chociaż jeśli pomaga faktycznie na parę dni, to nawet to czasem może okazać się bardzo pomocne. Idąc na wesele czy inna tego typu imprezą mógłbym wspomóc się ELOSONE kolejny raz tylko po to by dobrze wyglądać i się dobrze czuć w towarzystwie.

Dziś rano po umyciu głowy, skóra nie była tak zaczerwieniona jak zazwyczaj, delikatne złuszczenie pokazało się ale w miejscach na których steryd był nie nakładany. skóra w dotyku jest taka jak w miejscach nie dotkniętych zmianami. U mnie zazwyczaj jest tak, że jak coś pomogło, to potem łatwiej było opóźnić powstawanie zmian na nowi niż zaleczyć te które już były.

Będę pisać dalsze relacje z mojej przygody z ELOSONE. Dla każdego co innego, najlepiej sprawdzić samemu:) więc tak też czynie:)
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Derrax » 07 Sty 2013, 12:34

dzisiaj rano po umyciu zeszła łuska (pierwsze jej się pokazanie od 3 dni), chociaż ciężko nazwać to łuską, schodzący naskórek wyglądał jak schodząca opalenizna,był cieniutki i bardzo elastyczny, skóra wciąż gładka jak pupcia niemowlaka, kolorystycznie na pewno lepiej. Zobaczymy na jak długo:)
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez basia46 » 07 Sty 2013, 15:03

Derrax napisał(a):dzisiaj rano po umyciu zeszła łuska (pierwsze jej się pokazanie od 3 dni), chociaż ciężko nazwać to łuską, schodzący naskórek wyglądał jak schodząca opalenizna,był cieniutki i bardzo elastyczny, skóra wciąż gładka jak pupcia niemowlaka, kolorystycznie na pewno lepiej. Zobaczymy na jak długo:)


U mnie to oznacza że jest silny stan zapalny skóry
łuska nie jest gruba tylko naskórek odstaje od stanu zapalnego
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Derrax » 07 Sty 2013, 18:59

mało pocieszające, ale owa opalenizna zeszła też z zdrowej skóry gdzie steryd naszedł. Możliwe, że spowodował złuszczenie się naskórka właśnie z opalenizną gdyż wcześniej (parę tyg temu) regularnie na byłem na solarium i od tamtej pory lekki brązik się utrzymywał. U mnie nawet w najgorszych stanach łuska nie przybierała takiej formy, zawsze była sucha i krucha.
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Derrax » 12 Sty 2013, 11:30

mija 7 dzień od smarowania i niestety tak jak się każdy spodziewał, zmiany po części wracają tradycyjnie jako delikatne czerwone grudki... zobaczymy co dalej
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez basia46 » 12 Sty 2013, 11:41

Derrax napisał(a):mija 7 dzień od smarowania i niestety tak jak się każdy spodziewał, zmiany po części wracają tradycyjnie jako delikatne czerwone grudki... zobaczymy co dalej

Przesmaruj je na noc wazeliną zwykłą i zobaczysz czy będzie lepiej :D :D
ja używam tej
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.ph ... s_id=16855
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Sty 2013, 00:55

Derrax napisał(a):mija 7 dzień od smarowania i niestety tak jak się każdy spodziewał, zmiany po części wracają tradycyjnie jako delikatne czerwone grudki... zobaczymy co dalej



U mnie to była norma czyli po 7 dniach euforii przychodziło zwatpienie. Oprócz sterydu trzeba stosoawac naprzemieniie cos innego.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: ELOSONE (elocom)

Postprzez Derrax » 15 Sty 2013, 03:15

poza sterydem po kilkanaście razy dziennie nawilżam skórę in natłuszczam. Chyba, że coś innego masz na myśli Gosiu pisząc o CZYMŚ INNYM. Proszę rozwiń :)

umyłem włosy, przesmarowałem ELOSONE i po paru godz znów poprawa.
Derrax
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 43
Rejestracja: 04 Sty 2013, 11:16

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sterydy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron