Citopsor

Re: Citopsor

Postprzez magdzia_dab » 29 Maj 2013, 23:44

Przepraszam Gosiu, że tak późno odpisuję, miałam dziś małe święto i dopiero mogę usiąść do komputera. Od początku zatem: raczej byłam wytrwała i konsekwentna w stosowaniu citopsoru. Smarowałam tak jak opisywałam wcześniej. Po zmyciu maści nawilżałam natychmiast skórę, gdyż była zaczerwieniona, czułam świąd i wrażliwość. Kiedy tylko miejsca zmienione chorobowo stawały się suche narastała łuska gruba i brzydka. I tak w kółko. Oczywiście, że przyszło szybko zniechęcenie, chciałam przerwać kurację, Beata przywołała mnie oczywiście do porządku ( :) ) i zaczęłam jeszcze konsekwentniej, kilka razy zawinęłam się nawet folią, by przyspieszyć działanie maści. To jednak przyniosło skutek taki, że skóra była bardzo zaczerwieniona i czuła na dotyk. Dokuczał mi także potworny świąd. Powróciłam więc do wcześniejszej metody: smarowanie-zmywanie-nawilżanie. Jak napisałam- nie zauważyłam poprawy, łuska jest nadal, wciąż taka sama, nie zmniejszył się też "rozmiar" zmian łuszczycowych. Nie wiem, być może zbyt szybko się poddałam (ponad miesiąc stosowania), być może popełniam jakiś błąd. Sama już nie wiem. Opakowanie citopsoru jest praktycznie puste a widocznych efektów brak. :(
Pozdrawiam :ladybug8
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Citopsor

Postprzez dora1000 » 30 Maj 2013, 05:06

Madziu ja na początku też byłam rozczarowana dziegciami. Odstawiłam na jakiś czas. Potem jednak skusiłam się na nowo i podjęłam leczenie . Na efekt czekałam około 3 tygodni z dobrym skutkiem. Może jednak spróbuj nadal smarować. :ladybug7
dora1000
 

Re: Citopsor

Postprzez Gosiaczek68 » 30 Maj 2013, 13:23

Podobnie jak u Doroty na efekt musiałm czekać, u mnie to trwało dłużej bo chyba ponad miesią może ok 5 tygodni. Skórę też maiłm wrażliwą, no i świąd, budziłam się w nocy na drapanie. Wszystko przeszło, i wtedy już było tylko lepiej. Tak jak pisąłm możliwe że u ciebie się nie sprawdzi.
Jeżeli opakowanie jest puste może warto iść jednak tym tropem i spróbować proderminy albo cocoisu, i upewnic się jak jest, czyli czy dziegcie nic nie podziałają czy też to będzie dobra broń na później.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Citopsor

Postprzez magdzia_dab » 30 Maj 2013, 19:42

Jak to dobrze przeczytać, że być może jest szansa na poprawę. Rzeczywiście mam ochotę powrócić do tej metody po Waszych wpisach. Proderminy nie miałam, cocoisu nie znam. Muszę w takim razie poczytać i spróbować to jakoś zdobyć. Kochani - powtarzam się - ale przeogromnie się cieszę, że Was poznałam. :banan0
Dziękuję!!!!!!

P.S. Spodziewałam się ostrych słów o moim zniecierpliwieniu oraz rozczarowaniu i odstawieniu citopsoru a tu proszę- kolejna motywacja :ladybug4
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Citopsor

Postprzez Gosiaczek68 » 30 Maj 2013, 20:14

magdzia_dab napisał(a): ...Spodziewałam się ostrych słów o moim zniecierpliwieniu oraz rozczarowaniu i odstawieniu citopsoru a tu proszę- kolejna motywacja...


Nie nam tu oceniać, bo każdy z nas ma chwile zwątpienia krótsze lub dłuższe. Ale jeżeli potrzebujesz pociągnięcia "za warkoczyki" i postawienia do pionu tu służe pomocą :lol: :mrgreen: U mnie takie "pociągnięcia" czasmi działają cuda :mrgreen:

Jeżeli potrzebujesz podpowiedzi, a nawet motywacji to dawaj tylko znać, bo my tu nic nie wiemy jak nie piszesz.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Citopsor

Postprzez magdzia_dab » 30 Maj 2013, 20:39

Gosiu :gwiazdka6 Mnie zawsze trzeba "ciągnąć za warkoczyki", to rzeczywiście działa cuda :mrgreen:
Dobrze poprawię się z tym pisaniem. Często zamykam się w sobie jak dopada mnie zwątpienie. Czas to zmienić. :ladybug3
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Poprzednia

Wróć do Maści na bazie dziegciu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron