Preparat ANTIPSORIAS

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez waldi380 » 02 Sty 2012, 22:17

Witam wszystkich zakonczyłem kuracje tą maścią i stwirdzam ze jest dobra ale wymaga długiego stosowania.Moje zmiany które smarowałem wygładziły sie i zrobiły sie lekko brazowe mysle ze jak ten kolor zejdzie to łuszczycy nie bedzie.Zobacze jak długo w tym miejscu sie nie pojawi.Pozdrawiam :ladybug8
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 14 Sty 2012, 22:56

używam tej maści już dłuższy czas i muszę powiedzieć, ze na chwilę obecną mam kilka miejsc gdzie jeszcze jest łuszczyca, ale były to miejsca gdzie była bardzo zaawansowana.....powiedzmy na 100% to jakieś 60% zeszło, zostały plamy , które widze ze bledną. :banan0
nadal smaruję tą maścią ( zakupiłam ją), na razie nastąpiła stagnacja....ale nadal smaruję i zobaczymy co dalej.....za kilka dni znów napiszę... :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez Ewunia » 16 Sty 2012, 18:12

Witam wszystkich dostałam do testowania maść antipsorias i chciałam sie podzielić z wami moimi efektami . Stosuje maść od 3 dni i widać znaczną różnice nic przed użyciem maść. Skóra już się nie ściąga a zmiany łuszczycowe po woli bledną. Przy okazji dziękuje Beatce za umożliwienie mi maści do stosowania . Pozdrawiam
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez waldi380 » 18 Sty 2012, 19:59

Ewuniu smaruj smaruj i smaruj a napewno bedą efekty.Pozdrawiam :ladybug8
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 18 Sty 2012, 22:54

Ewuniu, witaj :buzka Z taka lekka nieśmiałością, poprosiłabym o foto, wzrokowiec jestem, i nic tak na mnie nie działa jak.... :ladybug4
henia
 

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 18 Sty 2012, 23:21

Witaj Ewuniu,

jestem bardzo ciekawa jak na ciebie zadziała ta maść,
wrzuc fotki , bedziemy sie licytować kto ma ładniejszą łuszczycę :banan0

i napisz gdzie ci to paskudztwo wyszło :ladybug7

a i jeszcze jedno był moment jakies 2 -3 tygodnie temu ze miałam pełno małych czerwonych kropek, taka wybijajaca sie łuszczyca, ale smarowałam od razu mascią i znineła.

na razie nic sie nie rusza, ani nie maleje ani nie rosnie

dalej smaruje i odserwuje
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez Ewunia » 21 Sty 2012, 14:10

Witam Was ponownie :banan0 Wczoraj skończyłam stosowanie pierwszej tubki maści. Efekty małe widać , ale do normalnej skóry brakuje jeszcze bardzo dużo ,najgorzej wyglądają nogi , ale mam nadzieje ze i tam skóra zacznie się od nawiać. Czekam za kolejną tubką maści i znów zaczynam kuracje. :ladybug7 A droga Kasiu łuszczyce mam na całym ciele tamten rok był dla mnie okropny sypało mnie cały czas.

Dołączam kilka zdjęć:)

Pozdrawiam

Buziaki
gfasdgs.JPG
Po 8 dniowym stosowaniu maści.
(95.72 KiB) Ściągnięto 373 razy

DSC04335.JPG
(91.52 KiB) Ściągnięto 373 razy
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 23 Sty 2012, 00:11

Ewuniu trzymam kciuki, oby zadziałało. Powodzenia :buzka
henia
 

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez BT37 » 24 Sty 2012, 00:14

Kochani, Pan Andrzej nadesłał mi linka do swojej strony, na której jest bardzo ciekawy artykuł o preparacie ANTIPSORIASIS. Zachęcam do lektury:


http://antipsoriasis.pl/index.php?optio ... 50&lang=pl

Ewuniu, cieszę się, że maść pomaga. Chętnie zobaczę jej działanie na własne oczy. Mam nadzieję, ze spotkamy się 4 lutego :ladybug7 .
Pozdrawiam cieplutko :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 24 Sty 2012, 23:18

opuściłam sie troszke w relacjach, wiec grzecznie to nadrabiam:
1) miałam bardzo nerwowy tydzień w pracy , i juz widze ze ciut wyrzuciło mi parę kropek czerwonych- taka mała łuszczyca, ale jeszcze nie z biała łuska
2)nie poddaję sie i nadal smaruje
3)skóra jest nawilzona w okolicach smarowania maścią
4) wiem, ze to taki rodzaj uśpienia skóry, juz sie przyzwyczaiła do masci, ale nie przerywam smarowania- tu ukłony w kierunku Beatki, która cierpliwie mi doradza i pana Andrzeja , który cierpliwie odpowiada na moje pytania :ladybug7

5) za kilka dni znów napisze, przede wszystkim zobacze czy coś ruszyło , czy nadal skóra śpi :kwiatek0

:ladybug4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne leki i maści

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron