Maśc rtęciowo salicylowa

Re: Maśc rtęciowo salicylowa

Postprzez Jesza » 10 Sie 2013, 11:55

W żaden sposób nie chcę podważać tego co mówisz, bo skoro o tym piszesz to tak jest. Ale należy też wziąć pod uwagę,że nie wszystko działa na wszystkich. Piszesz o ziołach,że nie pomagają ja przyznam szczerze,że mi pomagają. Same zioła łuszczycy może i nie wyleczą (choć tego nie wiem na 100%) ale ułatwiają leczenie.

Twoja metoda,o której piszesz myślę,że jest warta spróbowania, i z chęcią bym się tego podjął,ale kuracja jest dla mnie po prostu za droga.
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: Maśc rtęciowo salicylowa

Postprzez Amazonka » 10 Sie 2013, 12:42

basia46 napisał(a):
Chorzxy na łuszczyce są wyjatkowo wywrotowi. Zalecają jakieś rzeczy zioła które jeszcze nikomu nie pomogły.
Jak możesz pisać że zioła nikomu nie pomogły
Prosta piłka powiedz komu ? Pokaż taką osobę która sie pozbyła na kilka lat tego paskustwa. Metodą niefarmakologiczną.

Jak wskażesz taką osobę to dużymi literami publicznie odwołam tekst . Trzykrotnie.

basia46 napisał(a):leczę się nimi od dłuższego czasu i u mnie świetnie działają
Czyli nic nie wiesz. Bo sterydy też dobrze dzaiałają. Na jak długo nie wiadomo. Jeszcze pytanie - to całe ciało, czy tylko skóra głowy ?
basia46 napisał(a):Skąd wiesz że twoja metoda jedyna niezastąpiona i jedyna słuszna bo tobie pomogła :?: :?: innym może zaszkodzić
Czy ja napisałem że jest niezastąpiona ? Jest sprawdzona na mojej osobie przez 10 lat.
Przynajmniej na sobie, czego nie można powiedzieć o innych metodach.
Przekonaj Jesza, jeżeli sobie nie pomogłaś.
Metoda amazonki .Nie mam nic przeciwko temu, żeby to nazwać inna nazwą. Może być dowolne imię żeńskie.
Moim celem jest pomoc innym,a nie promowanie nicka amazonki.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Maśc rtęciowo salicylowa

Postprzez Amazonka » 10 Sie 2013, 13:03

Wcale nie jest taka droga. Słoik miodu za ok 55zl kg starczy na 1,5 miesiąca. Może i dłużej.
Buteleczka krolpli 85 zł na 2 miesiące.
Sandre de drago na 4 miesiace bo się pije 5 kropli jednorazowo. Jazda do Krakowa to tylko koszt podroży.
Tak to wygląda.
Ja nigdy nie stosowałem pełnej kuracji łuszczycowej z AMC.
Tak naprawdę żaden lekarz przy antybiotykach i innych lekach zbadanych klinicznie nie daje 100% gwarancji skuteczności.
Nie wspominając o skutkach ubocznych cyklosporyny i biologii.
Wnioski dalsze należą do chorego.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Maśc rtęciowo salicylowa

Postprzez artsus » 13 Sie 2013, 14:35

Maść można wykonać na receptę, ale moja Pani doktor jej zdecydowanie nie poleca, jak rożnych innych dziwadeł z minionej epoki.
Dla Łuszczyka najlepsza jest Cygnolina, maści na bazie kwasu salicylowego, mocznika i wazelina.
W wydaniu bez recepty, to Squamax (mocznik z kw. salicylowym) i Mediderm do natłuszczania, jeśli potrzeba bardzo mocno natłuścić, to wazelina lub wszelkiego rodzaju melkfety.
Bardzo dobre też są maści nagietkowe.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Maśc rtęciowo salicylowa

Postprzez Szater » 13 Sie 2013, 21:02

niezbyt miłe mam wspomnienia jezeli chodzi o te masc.W dziwnych okolicznosciach zniknęła z oddziału szpitalnego,nikt nigdy nie wyjasnił dlaczego.Ponieważ darzyłam ogromnym zaufaniem moich lekarzy ze szpitala 105 w Zarach przyjełam to jako pewnik ze cosik jest na rzeczy.Nigdy wiecej z tą mascią sie nie spotkałam a leczyłam sie tam co najmniej od 30lat. :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Metody leczenia konwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron