a może mniej naukowo?

a może mniej naukowo?

Postprzez szater » 03 Lut 2010, 10:59

Tak sobie mysle że nalezałoby napisac i wyjasnic nowym co to za leki ,wypisac ich nazwy bo wielu może to okreslenie nic nie mówic :D
szater
 

Re: a może mniej naukowo?

Postprzez Master of Chaoss » 03 Lut 2010, 14:33

Wiec do dziela, przydala by sie lista lekow zaliczane do tego dzialu, kto zna to niech wypisze w podpunktach czy też jak tam uważa :D
"szater" pole do popisu masz :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: a może mniej naukowo?

Postprzez szater » 04 Lut 2010, 08:54

Kochany demonie czy jakos tam, czasy popisów (wierszyki u cioci na imieninach) bezpowrotnie minęły. :lol:
Obecnie nie czuje potrzeby popisów na jakimkolwiek polu, nawet tym od sławy, wiedzą chetnie sie podzielę jednakowoż - jak cos robic to dobrze, dlatego proponuje stworzenie spisu leków, opisu ich działania w jednym miejscu a nie w postach, bo zrobi sie bałagan :twisted:
szater
 

Re: a może mniej naukowo?

Postprzez STARY LUSZCZYK » 04 Lut 2010, 13:00

mimo wszystko krysiu zastanawiam sie czy jest sens wypisywaniu tylu lekow..wszak i tak nikomu nic to nie da..sadze ze moze lepiej jednak tak jak pisalismy na tamtym forum..po prostu doradzalismy kazdemu i sobie wzajemnie.. bo na kazdego cos innego wplywa..ale proponowalbym zrobic dzial poswiecony cygnolinie..naszej kochance ulubionej..sporo pytan zawsze bylo jej poswiecone..a i wiedzy na temat jej stosowania..prawidlowego... zbyt wielu jeszcze nie posiada..co ty nato :wink:
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: a może mniej naukowo?

Postprzez Master of Chaoss » 04 Lut 2010, 15:06

Droga "szater" pole do popisu mialem na mysli to iz posiadasz odpowiednia wiedze na dany temat, ja takowej wiedzy nie posiadam gdyz moje dolegliwosci to jest pryszcz w porownaniu z tym co mają/macie inni userzy forum dlatego ja bede tylko ograniczal sie do ukladnania wszystkiego na forum ;) oczywiscie "pole do popisu" maja rowniez inni ktorzy takowa wiedze posiadaja, a co jest tu bardzo wskazane :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: a może mniej naukowo?

Postprzez BT37 » 05 Lut 2010, 15:26

Proszę uprzejmie, oto leki immunosupresyjne :

Zewnętrznie: Protopic, Elidel
Wewnętrznie: Amevive®(Alefacept), Cyklosporyna (Sandimmun Neoral, Equoral, ) ,
Enbrel/Etanercept, Humira (Adalimumab), Hydroksymocznik, Methotrexat, Simponi / Golimumab , Sterala / Ustekinumab, Remicade, Sulfasalazyna ,

Jeśli chcecie szczegółów na temat tych leków to poproszę o wiadomość , postaram się wyszukać dla was ulotki tychże leków. :D
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19


Wróć do Leczenie lekami immunosupresyjnymi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron