leczenie biologiczne Pfizer

leczenie biologiczne Pfizer

Postprzez MrXyZ » 24 Sty 2020, 09:39

Najpierw pytanie czy ktoś z was bierze udział w leczeniu biologicznym (eksperymentalny lek ) firmy Pfizer, to Amerykańska firma m.in od od Centrum i Polocard ( biorę 6 tabletek dziennie)

Jestem w grupie gdzie też jest do 3 miesiąca jest możliwość trafienia w placebo, ale po miesiącu mogę już stwierdzić,
że nie trafiłem na placebo, moje zmiany zanikają jak szalone, można by powiedzieć że chyba ktoś odkrył lek na to gówno...
To moje pierwsze leczenie biologiczne, być może każde tak działa... co nie zmienia faktu że jest dobrze przez duże D

....co do skutków ubocznych to nie ma więcej niż sklepowa wędlina, a może i mniej :lol:
MrXyZ
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 Sty 2020, 12:30

Re: leczenie biologiczne Pfizer

Postprzez henia » 25 Sty 2020, 12:23

Witaj MrXyZ :ladybug7
Trochę o wspomnianej Firmie https://www.pfizer.com.pl/obszary-terap ... logia-opis

Co do:
[...]Jestem w grupie gdzie też jest do 3 miesiąca jest możliwość trafienia w placebo, ale po miesiącu mogę już stwierdzić,
że nie trafiłem na placebo, moje zmiany zanikają jak szalone, można by powiedzieć że chyba ktoś odkrył lek na to gówno...
To moje pierwsze leczenie biologiczne, być może każde tak działa... co nie zmienia faktu że jest dobrze przez duże[...]

W zasadzie każde leczenie biologiczne, na drodze badań klinicznych, tak działa.

Niemniej przybliż nam proszę: nazwa leku; cykl dawkowania; długość terapii;

Może też opowiedz nam troszkę o sobie? Będziemy bliżsi... :serduszka
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30


Wróć do Leczenie biologiczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron