Wypadanie włosów

Wypadanie włosów

Postprzez dora1000 » 20 Sty 2013, 21:01

Nie wiem jak u was, ale u mnie przy tak różnych ilościach leków, kremów i oczywiście łuszczycy strasznie wypadały mi włosy do tego dochodziło farbowanie. Dawno temu miałam bardzo gęste włosy. Teraz została mi z nich połowa. Od wielu miesięcy nie mogłam sobie poradzić z problemem. Nic nie pomagało, żadne suplementy, płukanie w ziołach, witaminy. Przez przypadek kupiłam w Rossmanie szampon cece MED, producent Sweden, zapobiegający wypadaniu włosów. Myję w nim głowę od trzech tygodni. Połączyłam z tabletkami skrzyp polny z witaminami firmy APTEO, 100 tabletek nie powlekanych za 11,50zł. Jestem mile zaskoczona efektem. Włosy wypadają, ale już o wiele mniej. :banan0
dora1000
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez dora1000 » 26 Sty 2013, 21:09

Kochani jestem bardzo zadowolona z moich efektów. Włosy naprawdę mi się wzmocniły. W trakcie mycia max 10 włosów zostaje na umywalce. Jeśli ktoś ma taki problem jak ja miałam, to gorącą polecam moje metody. :gwiazdka9
dora1000
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez kaska69 » 27 Sty 2013, 22:41

Dorotka ja mam taki problem od lat, co pewnie zauważyłas na spotkaniu, jutro wstapie do Rossmana i zakupie, dzieki za wiadomosc.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Wypadanie włosów

Postprzez dora1000 » 28 Sty 2013, 00:06

Kasiu ale do szamponu dołącz te tabletki. Naprawdę efekt jest. :kwiatek8
dora1000
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez jakeliu » 13 Lut 2013, 11:34

jutro wstapie do Rossmana i zakupie, dzieki za wiadomosc.

-----------------------------------------
wow gold kaufen|runescape gold|diablo 3 gold|Swtor Credits
jakeliu
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Lut 2013, 11:20

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Lut 2013, 17:09

Chyba to wypadanie włosów to tez niekoniecznie z łuszcyca ma związek, u mnie łuszczyca jest a włosy nie wypadają i mam ich dostatek, a moja bratówka rwie je garściami a łuszcycy brak.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Wypadanie włosów

Postprzez dora1000 » 13 Lut 2013, 17:21

Gosiu napewno nie tylko wpływ ma łuszczyca na wypadanie włosów, ale wiele innych czyników na to może wpłynąć, jak farbowanie włosów, brak żelaza, brak witamin itp. Twoje włosy, a moje to nie ma porównania. Jak chcesz być taka miluśna to trochę mi swoich użycz hihi. :ladybug7
dora1000
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Lut 2013, 17:25

Hii hii, włosów nie mam w nadmiarze tak w sam raz jak dla mnie, moge czego innego uzyczyć co mam w nadmiarze hii hii :banan1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Wypadanie włosów

Postprzez basia46 » 09 Mar 2013, 16:25

dora1000 napisał(a):Nie wiem jak u was, ale u mnie przy tak różnych ilościach leków, kremów i oczywiście łuszczycy strasznie wypadały mi włosy do tego dochodziło farbowanie. Dawno temu miałam bardzo gęste włosy. Teraz została mi z nich połowa. Od wielu miesięcy nie mogłam sobie poradzić z problemem. Nic nie pomagało, żadne suplementy, płukanie w ziołach, witaminy. Przez przypadek kupiłam w Rossmanie szampon cece MED, producent Sweden, zapobiegający wypadaniu włosów. Myję w nim głowę od trzech tygodni. Połączyłam z tabletkami skrzyp polny z witaminami firmy APTEO, 100 tabletek nie powlekanych za 11,50zł. Jestem mile zaskoczona efektem. Włosy wypadają, ale już o wiele mniej. :banan0


A jak byś tak jeszcze dorzuciła maseczkę z żółtka z olejkiem rycynowym ze dwa razy w tygodniu efekt mógł by cię zaskoczyć :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Wypadanie włosów

Postprzez dora1000 » 10 Mar 2013, 09:09

Basiu akurat ową kurację znam bardzo dobrze. Czasami używałam jej co drugi dzień. Jest na pewno bardzo dobra. Tylko efekty są po dłuższym czasie. Sprawdza się na każdej głowie. Dziękuję ślicznie, że tak dbasz o nas.
dora1000
 

Następna

Wróć do Metody leczenia naturalnego i niekonwencjonalnego

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron