Olej z czarnego kminku

Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 11 Sty 2012, 20:44

Cześć :D Czy ktoś z Was słyszał może o oleju z czarnego kminku? Pierwszy raz się na to natknąłem i jestem ciekaw Waszych opinii. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez henia » 11 Sty 2012, 22:01

Łykałam to http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?40959 Czas przeszły, tylko na razie, teraz lecę na MO, a tam wszelka suplementacja zakazana.
Mnie ta Czarnuszka pasi, nawet już przywykłam do tego wiecznego "odbijania się" :lol:
Dla pełnej jasności, zostałam zmuszona do jej łykania, jak mnie pierwszy raz sypnęło. Miała wyleczyć, objawy zelżały ale do pełnego cofnięcia się-remisji, nie doprowadziła, wtedy. Teraz lecę kompleksowo, i na różnych frontach, mogę pochwalić się remisją, tfu tfu, na psa urok, coby nie zapeszyć :D
henia
 

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 12 Sty 2012, 20:09

A co to jest MO? :D Ja biorę teraz neotigason i muszę się lekarza spytać czy mogę ten kminek :D
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez basia46 » 13 Sty 2012, 09:49

Aloes rozcieńczony pół na pół z wodą
olej
sok z cytryny
to jest MO
Ostatnio edytowany przez basia46, 14 Sty 2012, 09:19, edytowano w sumie 1 raz
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez henia » 13 Sty 2012, 22:38

henia
 

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 14 Sty 2012, 17:23

Dzięki dziewczyny :D Zamówiłem sobie ten olej z kminku i zobaczę co on mi da :D
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez henia » 14 Sty 2012, 23:39

Sławku mam nadzieję, że bierzesz pod uwagę dłuższy okres jego używania, min. 3 miesiące.
Przez pierwszy miesiąc, zażywałam dawki większe- uderzeniowe-3x po 2 kapsułki. Następne miesiące, to już 3x1 leciało. Obecnie, jak wracam do Czarnuszki, to już w/g tej metody lecę. Powodzenia :)
henia
 

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 15 Sty 2012, 18:56

Oczywiście :D Zamówiłem opakowanie 200 sztuk więc na jakiś czas starczy, potem dokupię :D Myślałem o czterech kapsułkach na dobę, ale raz na dobę :D Dzięki Henia, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 09 Kwi 2012, 16:15

Ooo.....tu wyżej mi wyszło masło maślane :D "...na dobę, ale raz na dobę" hahahahaha :lol: niezły jestem :lol:
No ale nie o tym chciałem :D Dokupiłem sobie następne opakowanie tego czarnego kminku :P Ostatnio nie natłuszczałem się przez kilka dni i ani razu nie miałem wysuszonej skóry :D Już się odzwyczaiłem od takiego stanu, bo zawsze po kąpieli musiałem się co najmniej balsamem nakremować :D Przeczytałem gdzieś, że w czarnuszce są niezbędne kwasy tłuszczowe, które między innymi odpowiadają za prawidłowy rozwój komórek, w tym i naskórka. Działa, czy nie działa pozostawiam każdemu do samooceny, ale ja jestem głęboko przekonany, że bardzo dobrze wpływa na mój organizm :D
I z takim nastawieniem kontynuuję ziołoterapię czarnym kminkiem :banan0
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Re: Olej z czarnego kminku

Postprzez slawko76 » 03 Cze 2012, 12:56

A tak tylko chciałem powiedzieć, że sobie biorę już któryś miesiąc ten czarny kminek :D Póki co po łuszczycy mam tylko wspomnienia :D Nie wiem czy to zasługa czarnuszki, ale ja głęboko wierzę, że ma na mnie dobry wpływ :D
Awatar użytkownika
slawko76
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 45
Rejestracja: 05 Cze 2011, 21:09
Miejscowość: Włocławek

Następna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron