Czarny bez

Czarny bez

Postprzez Rogue » 14 Lut 2010, 19:04

W zaleczaniu łuszczycy pomocny jest czarny bez. Torebeczkę zalewa się wrzątkiem ,przykrywa talerzykiem i zaparza 3-5 min. Wlewa się w siebie dwa lub trzy razy dziennie. Piłam ten bez ok pół roku dodatkowo traktowałam zmiany na skórze cygnoliną. Bardzo ładnie mi wówczas wszystko poschodziło. :)
Rogue
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 Lut 2010, 00:28
Miejscowość: Tychy

Re: Czarny bez

Postprzez konik » 15 Lut 2010, 12:36

Ja co roku robię sok z czarnego bzu a tagże wino. Nie gorszcie sie proszę ale takie winko na przeziebienie ta środek badziej skuteczny niż apteczne specjały {a przy tym jak smaczny ,na ciepło i pod pierzynkę :) }. Czarny bez który przez ogrodników i rolników uważany jest za chwast ogrodowy ma niezastapione działanie w oczyszczaniu organizmów ludzi i zwierzat z wszelkich toksyn. Dla nas biedronek to skarb dany przez Stwórcę, więc gorąco :D polecam. Babcia Basia




Chcę się z Wami podzielić wypróbowanym i skutecznym sposobem na złagodzenie zewnętrznych objawów łusczycy. Jest to receptura ze zbiorów ojca Czesława Klimuszki. Stosowałam i do dziś stosuję {z przerwami bo jak wiadomo nasze flaczki z czasem stają się odrorne na działanie nieustannie podawanych specyfików}.
Oto receptura:
Liść bobrka -liść pokrzywy -korzeń arcydzięgla -korzeń łopianu -korzeń lukrecji -korzeń pięciornika -ziele drapacza lekarskiego -ziele skrzypu -ziele fiołka trójbarwnego -ziele poziomki -ziele rdestu ptasiego. Wszystkie zioła w jednakowej gramaturze wymieszać. Parzyć i pić 3x dziennie przed posiłkiem. Uwierzcie że to działa na tyle, że mozna funkcjonować bez specjalnych stresów. Powodzenia!!!! Babcia Basia

Ps. Zestaw ziół do kompieli umieszcę w dziale kąpiele.
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 15 Lut 2010, 14:13, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Posty połączone.
Awatar użytkownika
konik
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 77
Rejestracja: 13 Lut 2010, 14:02


Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron