Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez Łaciata90 » 06 Cze 2013, 22:24

Mam pytanie, stosował ktoś z was ten szampon? Przez przypadek natknęłam się na niego w sieci i zastanawiam się czy ktoś go używał, i może coś na ten temat powiedzieć. Kupić, nie kupić?
tu link:
http://www.bioarp.pl/pl/p/Szampon-ziolo ... arabenow/5

w składzie wydaje się być całkiem ciekawy.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez dora1000 » 07 Cze 2013, 07:33

Łaciata polecam Ci mimo wszystko szampon Paraderm plus. Kosztuje 13.50zł. Ja od paru dni używam go. Na pewno mniej już swędzi głowa i jestem zadowolona. Kupisz go w aptece. Jest na dziegciu sosnowym wzbogacony z wyciągiem z skrzypu i pokrzywy oraz D-panthenolem.
dora1000
 

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez martucha180 » 07 Cze 2013, 15:27

Mnie pomógł Mineralny szampon zdrojowy z Buska Zdroju :brawo
martucha180
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 Cze 2013, 21:12

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez Gosiaczek68 » 07 Cze 2013, 22:39

Ja uzywałm tego szamponu, u mnie sprawdza się każdy dziegć, tylko ze w moim przypadku on bardzo wysusza skórę, zmiany są gładsze ale jednak skóra swędzi i jest przesuszona. Dlatego wskazany jest wtedy np Emolim do nawilzenia.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez dorotka79 » 19 Cze 2013, 04:58

Heja,co do szamponu,ja używam tego do całej skóry od czasu do czasu. Jest niezły. Myślę,że skórę głowy Ci wyleczy.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez Łaciata90 » 31 Lip 2013, 12:15

minął już dobry miesiąc odkąd myję włosy (a myję je codziennie) wspomnianym przeze mnie szamponem. Niestety poza tym, że włosy są bardzo ładne i wyglądają na dużo zdrowsze, dla łuszczycy nie ma on znaczenia. Przynajmniej w moim przypadku. Skorupa jak była tak jest;)

Chyba dokupię proponowany przez Dorę1000 Paraderm Plus. Zobaczymy co on zdziała.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez Łaciata90 » 31 Lip 2013, 12:15

minął już dobry miesiąc odkąd myję włosy (a myję je codziennie) wspomnianym przeze mnie szamponem. Niestety poza tym, że włosy są bardzo ładne i wyglądają na dużo zdrowsze, dla łuszczycy nie ma on znaczenia. Przynajmniej w moim przypadku. Skorupa jak była tak jest;)

Chyba dokupię proponowany przez Dorę1000 Paraderm Plus. Zobaczymy co on zdziała.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez dora1000 » 31 Lip 2013, 13:52

Łaciata jesli mogę doradzić weż usuń łuskę z głowy i potem postaraj się myć głowę szamponem. Kasia z Poznania ma ten szampon to pewnie powie Ci jak na nią działa. Gdybyś miała problem z kupieniem szamponu daj mi znać to postaram się wysłać Tobie.
dora1000
 

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez Gosiaczek68 » 31 Lip 2013, 17:51

Dla mnie szampon czy on z dziegciem czy bez, pozostaje środkiem myjącym. Co prawda po szmponie dziegciowym łuska wolniej narastała, ale za to skóra była wysuszona i sciagnieta. Może przy systematycznym nawilżaniu jeszcze... może... Dla mnie dziegć to tylko w formie leczniczej, czyli ze znacznym składem procentowym, czyli Cocois 12%, ewentualnie i to polecam prodermina na eucyrynie ze stężeniem 20%, a szampon wspomagajaco.
Wszzystkie te medylamenty należy nakładac na skórę głowy gdzie nie ma już łuski, czyli najpier złuszczenie a później maść, chociaz po jednym i drugi łuska tez złazi. :gwiazdka9
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Bioarp, Naturalny Szampon Ziołowo - Dziegciowy

Postprzez kaska69 » 05 Sie 2013, 20:36

ja obie squomaxem a na to zmywam szamponem od Dorotki, stosuje go od dni wiec trudno na razie mówic o jakis wielkich sukcesach, ale za pare dni napisze jak na mnie działa
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Następna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron