Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 28 Mar 2013, 20:40

Dorota, ten neotigason to Ty bierzesz tam, od lekarza stąd?

Bierzesz go, żeby zaleczyć kolana i łokcie? Warto? Pozdrawiam :buzka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 01 Kwi 2013, 21:25

Henia,ten lek zaproponowała mi pani dr tutaj,ale konsultowałam się w Polsce z dermatologiem,co o tym sądzi,bo nie jest to za zdrowe. Powiedziała mi,ze jeśli po miesiącu nie będzie efektów,to mam przerwać. Efekty są,ale nie będę Ci go polecać,bo mi pomaga,ale moja znajoma doczekała się tylko efaktów ubocznych. Mi pomału wszystko mija,i te zasuszone wargi,i oczy i nos. Nie swędzi mnie,to mnie najbardziej cieszy i nie mam żadnych łusek. Czekam teraz aż to wszystko się rozjaśni. Ręcę mam fajne,łokcie też. Te giry jak zawsze najgorsze i najdłuższe :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 02 Kwi 2013, 09:56

Dorota dziękuję za odp. :kwiatek7

Co do reszty - mam niezłego farta z tą moja ł., wystarczają mi do jej okiełznania, metody mniej interwencyjne :banan0 Powodzenia Tobie :buzka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 13 Kwi 2013, 05:50

Już mi się to wszystko zaczyna podobać. Skóra gładka i bez nowości. Suche usta ujarzmione. Swędzenie też. Więc warto było się truć. Zaczęłam troszkę dietę,niskocholesterolową,bez cukru. W przyszłym tygodniu kolejne próby wątrobowe i mam nadzieję,że będą lepsze. Poza tym katar i kaszel,wiosenne przesilenie mnie dopadło. Spadaj,bo poszczuję łuszczycą!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 26 Kwi 2013, 14:33

Cholesterol mi spadł do 160. Dieta pomogła. Pani doktor zadowolona z efektóww leczenia,ja też. Dziś 30 stopni,a ja bez wstydu w koszulce na ramiączkach pokazuję łokcie!!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 02 Maj 2013, 19:58

Smaruję się filtrem 50 i nie jestem już taka pomarańczowa po słońcu. Pani doktor powiedziała,że po 17 można się wystawiać :)
Zniknęło od góry od kolana,niech się te łydki ładne już robią!!!
Fajna sprawa- masło Bielenda,czarna oliwka!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 29 Maj 2013, 09:17

Czwarte opakowanie Neotigasonu.Ostatnie. Przerwa. I zobaczymy jak mi słońce będzie służyć. Wyniki krwi super,cholesterol 160. Skóra gładka i ładna,tylko mi wciąż i wciąż schną usta. Pomaga mi bio-oil. Ktoś próbował? Pozdrawiam!!! :serduszka
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 02 Lip 2013, 06:14

Skończyłam czwarte opakowanie Neo. Na wszelki wypadek łykam z rana kulki. Zobaczymy czy mnie szlag nie trafi. Tymczasem solanka i ilioterapija. Gorąco jak w piekle a morze ciepłe jak zupa. Zazdroście!!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Poprzednia

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron