Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 13 Cze 2012, 22:44

Kolana. Dwa. Strupiate,usuwam zieloną herbatą pod folią jak Heńka prikazała. Łokcie. Dwa. To samo robię. Troszkę na udach,ale mało.A na łydkach mam ślady. Są brązowe. Wszędzie indziej,na twarzy,rękach,dłoniach,plecach,pupie, śladu nie ma.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 14 Cze 2012, 05:47

dorotka kolana i łokcie najdłużej schodzą warto na nie zastosować coś mocniejszego,jak usuniesz łuskę musisz czymś leczącym posmarować jak dziegcie czy cygnolina nie wiem co tam masz z tych leków
Ślady same zejdą można je maziać maścią cynkową mało je widać wtedy i szybciej się wchłaniają :banan1
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez Gosiaczek68 » 14 Cze 2012, 17:43

Jeżeli chcesz poeksperymentowac z cygnoliną, to ja mam na zbyciu cygnoline pastę 4%, mogę Tobie ciut podesłac. Jakie masz rozległe te zmiay? Swego czasu Beatka mnie wsparła 100g opakowaniem a no moje pryszcze to mi starczy na ruski rok.

A brązowe placki na piszczelach to ja tez mam, takie przypomnienie po sterydach. Czym sie leczyłaś przed chińskim detoksem?
Bo jeżeli sterydy, to mogą być to przebarwienia posterydowe. :o Wtedy to już trzeba sie do nich przyzwyczaić, bo juz chyba pozostana częścią skóry. :oops: :*
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 18 Cze 2012, 09:50

dorotka79 napisał(a):...usuwam zieloną herbatą pod folią jak Heńka prikazała...

Heńka już emerytka, i ona już nic nie prikazuje :banan1 :banan1

Dziewczyny wyżej maja rację, myślę. Czas czymś tam mocniejszym zadziałać.
Poszukaj tam u siebie, może coś z tych dziegci dostaniesz na miejscu. Jak nie, to wspomniany przez Basię exorex, tu http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=e ... 97.c0.m627. Polecam :ladybug4
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 10 Lip 2012, 09:06

Chyba to nie stres jednak powoduje u mnie pogorszenie stanu skóry,tylko to co jem. Przeszłam ostatnio mega mega nerwa ciągnącego się trzy tygodnie i nic się ze mną nie działo. Trochę może schudłam. Ale jak się już zrelaksowałam i nerwy poszły na ryby pojadłam sobie masełka, popiłam soczków z cukrem, mleczka krowiego 3,5% i swędzi! Dieta!
Skórkę mam piękna i gładką. Kolanka i łokcie się łuszczą i swędzą. Na łydkach plamy,gładkie!!!!!plamy!!!!ale może załatwię je jakimś dobrym kremem na blizny. A dziś właśnie wybieram się do dermatologa i niech mu gul gul gul.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 10 Lip 2012, 09:50

dorotka same rewelacje mi to zapodajesz :gwiazdka4 :gwiazdka4
ja np jak mam silnego stresa też wysypu nie mam dopiero jak on na rybki się wybiera to plamki wracają cóż takie życie czymś zawsze trzeba się zajmować jak nie stresem to łuszczycą :lol: :lol: a i nie można mieć też wszystkiego :D :D
:ladybug3 :ladybug3 :ladybug4
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 15 Lip 2012, 07:27

Trochę w tym tygodniu zdrowiej i od razu lepiej. Nie swędzi. Smaruję shea butter,skórka piękna i młodziej ciało wygląda. Popijam ziołową herbatę czyszczącą nerki, siku i siku cały dzień :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 15 Lip 2012, 08:41

No i super wieści oby tak dalej :D :D :ladybug4
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 27 Lut 2013, 08:13

Witam,po pięknym czystym lecie,szlag mnie trafił w grudniu. Co prawda ze względu na dietę zmian jest w tym roku mniej,to moja trzecia zima,ale nogi do kolan i łokcie masakra. Wybrałam się do naturoterapeuty,ziółka,oczyszczanie wątroby i nerek. Masaże,relaks. Odwiedziłam w koncu polskiego dermatologa,mam dwa leki przygotowane na receptę w aptece,bezsterydowe,na wazelinie. Jeden delikatnie złuszczający,drugi z ichtiolem delikatnie leczący. Wszystko razem w 3 tygodnie spowodowało znaczną poprawę. Po badaniu wątroby i cholesterolu zaczęłam brać przepisany przez dermatologa Neotigason. Od wczoraj,nie ma cudów. Cierpliwości. Mam nadzieję że mi nie zaszkodzi.
A ziółka od naturoterapeuty jest z tej samej firmy co chińskie kulki,którymi sie leczyłam rok temu. Ciekawe czy ktoś to z was kupił? Bo spokój był 9 m-cy.
Pozdrawiam gorąco biedrony!!!!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 27 Lut 2013, 08:23

Aaaaa! To co mi Henia pisała,te dziegcie? To mi pani dermatolog w polsce wytłumaczyła co to. Preparat ze smoły,rzeczywiście jest na Cyprze dostępny pod nazwą Sebitar. Z solarium to działa świetnie. Ale teraz przy tym Neotigasonie żadne naświetlanie nie wchodzi w grę. A trudno będzie jak za oknem 25 stopni.
Z nowości też nie znalazłam w Polsce produktów dr.organic. Bioactive Skincare Organic Hanuka Honey Rescue Cream. W necie można zakupić. Polecam!
Cerkogel dostępny w polskich aptekach,ok.12 zł, z mocznikiem 30%. Super na skórę głowy. I te kremy Cerko,30% lub więcej.
Xerial 50,troszkę drogi,ale widoczna rożnica już po kilku użyciach. To jest krem do stóp,ale smarowałam strupy na kolanach i kurdę puszcza. Tylko trzeba rączki po tym myć bo mi dłonie rozpuściło tak silnie działa. Polecam.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron