Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 26 Lut 2012, 11:54

Właśnie wrzuciłam foto łokcia.PATRZ U GÓRY. Edytowałam stary wpis więc zdjęcie jest razem z poprzednimi.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez Gosiaczek68 » 26 Lut 2012, 13:48

Moim zdanie łokiec rewelka, tylko niech tak sie utrzyma. Trzymam kciuki :brawo
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 01 Mar 2012, 12:35

Zmiany na lepsze są widoczne gołym nieuzbrojonym okiem :banan0 Ciekawam na ile to efekt ziółek w sensie oczyszczania się organizmu, a na ile ich mocy leczniczej-bo w tej materii to ja ciemność mam, nie umiem chińskiego :wink:
Dorota nogi zawsze najgorzej się goją, nawet jak się leci maściami leczniczymi, najpóźniej reagują.
Trzymam kciuki za dalszą poprawę, i nie opierniczaj się w tych Swoich relacjach, ileż to można się przenosić :roll: :buzka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 02 Mar 2012, 08:24

Henia, kilka Twoich słów a uśmiech mam na twarzy :) Akcja opanowania nóg!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 02 Mar 2012, 20:02

Miło Cię tu znowu czytać Dorota. A już uśmiechniętą, to w ogóle :ladybug3
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez Gosiaczek68 » 02 Mar 2012, 20:52

Za chińszczyzne sie nie wzięłam, chociaż przyznam szczerze ze interesowały by mnie te kilogramy co zrzuciłaś( mnie też by sie przydało). Ale testuj, a ja puki co to polukam i poczytam jak u ciebie postepuje to leczenie. Jak to testowanie w dobrą strone idzie to niech tak zostanie i uśmiechu życzę dalszego :serduszka :banan1
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 05 Mar 2012, 12:25

dorotka79 napisał(a):....Piątek. 02.03. Gdybym ucięła nogi to nikt nie pozna że mam łuszczycę. Nie ucinam,walczę.Nie mam juz na nich takich skorup jak wcześniej ale nie wyglądają dobrze.Ropnie pozłaziły i kolor juz nie taki bordowy. .....
Poniedziałek. 05.03. O jak mi wczoraj coś gorzkiego stało w przełyku. Cały dzień. Buzia mi się rozjaśniła. Tzn wczoraj taka była, a dziś to się jeszcze nie widziałam w lustrze. Pozostaje w stanie upojenia:)

Dorota spróbuj na te swoje nogi okładów z zielonej herbaty. Taką liściastą zaparz w malej ilości wody i tymi namokłymi listkami okładaj te Swoje zmiany, na to folia spożywcza żeby móc funkcjonować a nie tylko gnić przed kompem :lol: taki opatrunek okluzyjny zrób, i zobaczysz jak to się sprawdzi. Powinno zadziałać, i na łuskę i na rozjaśnienie skóry.

Jak tam ta Twoja twarzyczka, obejrzałaś ja już? jasna? :banan1 :serduszka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 05 Mar 2012, 19:00

Henia,nie znalazlam lisciastej. Siedze w ekspresowej. Ale cieplutko!!! 20 metrow ciepla. Twarzyczka w plamach ale bez strupow. Pod makijazem nie widac. Nie proponuj zafoliowac bo juz wiecej nie napisze "spowodu zabrakniecia'' tlenu :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 05 Mar 2012, 21:10

Twarzyczki nie foliuj :D :D przemywaj ziołami jak masz lub okłady tak co najmniej na 20 min i smaruj cynkową i rumiankową ja bym je dała nawet pod makijaż tak samo żel z żywokostu jak masz nadaje się też pod makijaż
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 05 Mar 2012, 21:49

Basia, kupię herbatkę rumiankową jutro. Mam tylko oliwkę z rumiankiem.
Henryka, nie wierzę, już jak zdejmowałam tę folię to mi zostały strupy na folii. Reszta zeszła w kąpieli. Jestem czerwona jak rak,gładka jak szyba! Dzięki!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron