Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 02 Maj 2012, 19:30

Kulek twoich nie łykam bo nie mam :gwiazdka6
Kasztanek dobry ale trzeba go pić przynajmniej dwa miesiące skoro z rąk ci zeszło to się przysłużył jednak :gwiazdka6 :gwiazdka6 mnie po nim wszystko schodzi tylko po natłuszczaniu teraz jednak muszę wytrwać pół roku jak zalecane żeby nie było powtórek :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6 :gwiazdka6 mimo smaku
Maść też stosuje zwłaszcza latem i wiosną tak jak i żel na zmianę szybko pozbywają się wszelkich podrażnień na skórze i tych po słonecznych i tych alergicznych
nogi też wyleczysz tylko cierpliwości i może nowy zakup kasztanka :D :D
:ladybug4 :ladybug4
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 03 Maj 2012, 03:10

Na kasztana potrzebny mi jakiś łącznik. Butla pocztą ryzykowna.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez Gosiaczek68 » 03 Maj 2012, 11:04

Ja wysyłam butle pocztą, można zaryzykowac, dobrze owinac w folie i uszczelnic w kartonie. Ostanio przesyłam olej z proderminy (tez w szklanej butelce) poczta, miałm obawy czy dojdzie w całosci ale nic sie nie stało. :serduszka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 03 Maj 2012, 11:11

dorotka z tego co wiem kasztanka można kupić w Anglii trzeba tylko wiedzieć czego konkretnie się szuka może i u ciebie coś by się znalazło są jeszcze tabletki Venescil forty u mnie się nie sprawdzają ale może u ciebie :gwiazdka4 :gwiazdka4
http://www.aptekadomowa.com/venescintab ... -4668.html
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 04 Maj 2012, 06:44

Teraz mam fajne wapno dla alergikow i mi jest błogo bez swędzenia. Ale tak dopiero po tygodniu używania odczuwam ulgę. Stopy mnie bolą. Masakrycznie. Już od kilku dni. Dziś 30 stopni. Założę koszulkę na ramiączkach bez wstyda najmniejszego. Do tego pasowałyby rybackie spodnie :) nie mylić z rybaczkami. Mocne moro z gumowcem co by mi się noga nie odsłoniła :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez puma » 04 Maj 2012, 13:52

hehe dorotka, masz 30 stopni i nogi w gumowce chcesz wkładać?? na słonko dziewczę marsz opalać cholerę :) u mnie pogoda się spsuła... ;)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 04 Maj 2012, 14:31

puma ................alergia słoneczka nie lubi przynajmniej moja :gwiazdka6 :gwiazdka6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez puma » 04 Maj 2012, 14:39

pewnie cuś nie doczytałam, myślałam, że dorotkę swędzi łuszczyca, nie alergia :D
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 04 Maj 2012, 15:30

Tak swędzi łuszczyca dobrze doczytałaś ale alergie też ma :gwiazdka6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez puma » 04 Maj 2012, 16:27

to na alergiach się nie znam. raz po raz mam alergię jak zjem truskawki (pewnie jak są pryskane) ale nie zauważyłam, żeby słońce miało na mnie jakiś wpływ. jedynie jak mnie dziabnęła pszczołowata to i miałam wstrząs to wtedy przy przejściu z samochodu do oddziału szpitalnego słońce chciało mnie spalić. to pewnie coś jednak jest w zależności alergia-słońce.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron