Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 09 Lut 2012, 02:38

Witam! Za namową jednej z naszych biedronowych koleżanek eksperymentuję na sobie działanie chińskiej "herbatki". Otrzymałam ją w prezencie od przyjaciółki, sklep zielarski, 28 złotych. Zaglądam do opakowania. Nie znam chińskiego, tak myślę że to chiński? Chinokoreojański. I przypomina mi się FUKS- ty musisz iść na inna budka,ale nie za moje złotówki. A nie było za moje :) . http://www.... i już wszystko wiem.
Jest obietnica. 80%.
Chcę choć 50.
Zaczynam jutro rano.
Obserwuję dla Was i opisuję wszystko na bieżąco tuż pod zdjęciem opakowania herbatki.
Ostatnio edytowany przez dorotka79 12 Lut 2012, 18:54, edytowano w sumie 2 razy
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 09 Lut 2012, 09:50

13.05.2012.Wszystkie posty zniknęły,więc w skrócie może odtworzę troszeczkę. Postaram się.
Zaczęłam chiński detoks 10.02.12. Było ciężko,bo po kilku dniach na zielono w toalecie, rzadko,galaretowato. Tak chyba przez miesiąc. Na skórze bez zmian,ale przestało swędzieć. Miałam w okropnych czerwonych plamach i strupach czoło,policzki,szyję,uszy,plecy,brzuch,pupę,ręce, łokcie,dłonie,nogi. nogi były najgorsze. We włosach biało. Masakra. Tak się wszystko porobiło po odstawieniu maści sterydowych. Kąpałam się w słomie owsianej, robiłam peelingi z soli i oliwy. Z łokci zdarłam chyba 5 warstw strupów. Wszystko bolało,na plamach robiły się ropnie.
Na szczęście miałam wsparcie na biedronkowie i jak doświadczalny króliczek próbowałam wszystkiego co mi inne biedrony radziły,bo po sterydach zaczynałam od dr.michaels,dektamelii,maści konopnej,oliwki rumiankowej,eubosa. Nikt mi nie powiedział,że żeby cokolwiek zaczęło działać trzeba się pozbyć łusek. A łuszczata byłam obrzydliwie:) Twarz podleczyłam maseczkami z płatków owsianych i zielonej herbaty. Poszło mi niezle i w miarę szybko. Po usunięciu łusek plamy zniknęły po ok. miesiącu.
Potem tym samym okładałam sie na nogach,ale do dziś mam jeszcze problem. Możecie obejrzeć foty.
Plecy niczym nie smarowane,wystraszyły się detoksu i pięknie się wyleczyły. NA pupie mam niewielkie ślady. Ręce i dłonie,nie wiem kiedy. Po dwóch miesiącach oczyszczania wątroby wszystko już działo się szybko.
Zrezygnowałam z mleka na rzecz napojów sojowych i kokosowych. Ryżowe mi nie wchodzą. Żadnych ostrych przypraw.
Te moje kupki zielone wypłukały mi 8 kilo. Dieta dobrze mi zrobiła.
Teraz tylko sół,oliwa,rumianek,zielona herbata,wit E z dr organic(polecam polecam,polecam,polecam!!!!!!!!!!!!),maść rumiankowa i nagietkowa. wydałam mnóstwo pięniążków na leki,a było to okazuje się zbyteczne. Ale co się nadoświadczałam!!!
Po dwóch latach piekła i 4 miesiącach systematyczności będę się upierać,że łuszczycę leczymy nie od zewnątrz,tylko od środka. Dobry specjalista od spraw żywienia. Bezpieczny lekki detoks. Ziółka. Cierpliwość. Samozaparcie. I poszłam na plażę bez wstydu.
Załączniki
herbatka.jpg
Ostatnio edytowany przez dorotka79 13 Maj 2012, 07:59, edytowano w sumie 35 razy
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 09 Lut 2012, 20:21

Witaj Dorota :) Szczerze, to podziwiam samozaparcie. Może dlatego, że ja do wszystkiego co chińskie, mam lekki dystans. No i poważne leki biorę, nie mogę pozwolić sobie, na taką partyzantkę. Powodzenia :D
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 09 Lut 2012, 20:29

Witam!!! Ja wyrosłam na chińskim atramencie więc jednak coś tam w głowach mają :) Trzeba wspomagać rynek zagraniczny!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 09 Lut 2012, 20:41

To że w głowach mają, to nie podlega żadnej dyskusji :D Tylko, że za mną stoją doświadczenia z tymi ichnimi tabsami na odchudzanie, kiedyś tam :evil:
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 10 Lut 2012, 17:24

A to było dawno,teraz mamy jakość Q :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 10 Lut 2012, 19:48

Ok. Jak tak mówisz, to pewnie tak jest. Czekam zatem na wieści :banan0
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 10 Lut 2012, 21:42

Wieści są obwieszczane tuż pod foto herbatki. Dzień po dniu. Na razie przechodzę etap toaletowy :)
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 10 Lut 2012, 22:38

Dobrze żeś o tych swoich wieściach tam, dała znak. Za Chiny bym tam nie zerknęła :D
Ale zmusiłaś mnie też troszkę, do poszperania, bo to Twoje http://www...., nie działa tam czegoś, chiba że autor tak miał na myśli :D
O tym gadamy?
"FU FANG QING DAI WAN
Z uwagi na ciągle nieznaną przyczynę choroby - łuszczyca stanowi poważny problem społeczny - zwłaszcza, że dotkniętych jest nią 2 % populacji ludzkiej - w Polsce ilość osób cierpiących na chorobę łuszczycy określa się na 400 tys. osób. FU FANG QING DAIWAN to specyfik będący rezultatem 10 lat badań naukowych nad tą chorobą w Chinach.
Zgodnie z testami klinicznymi wykazuje efekty w granicach 80% skuteczności nawet przy bardzo nasilonych objawach choroby, a także przy uogólnionej postaci łuszczycy zajmującej całą skórę.
Stosowany do leczenia zewnętrznych objawów łuszczycy powoduje złuszczenie, regenerację naskórka oraz zapobiega jego rogowaceniu.
Używany systematycznie zabezpiecza przed zbyt częstymi nawrotami choroby, stosowany bez przerwy przez okres 3 miesięcy daje szansę całkowitego wyleczenia. Chińczycy stosujący ten preparat zalecają włączenie do diety dań zawierających skóry wieprzowe oraz ograniczenie spożycia cukru.
FUNKCJE: Działa odtoksyczniająco, obniża wewnętrzne gorąco, likwiduje stan zapalny skóry, działa kojąco na swędzenie.
DAWKOWANIE: 3 x dziennie po 6 gram (1 torebka), kuracja 30 dni
PRZECIWWSKAZANIA: W trakcie kuracji obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i ostrych potraw. Nie stosować specyfiku u osób podatnych na biegunki lub podawać go w bardzo małych dawkach.
Opakowanie jednostkowe: 12 szt x 6gram, kuracja 10 - 15 opakowań"
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/lofive ... t1262.html
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 11 Lut 2012, 10:27

Ale Ty henia jesteś detektyw ciekawski!!!! Rzeczywiście to www było tak po lisicku :) bo nazwa jest w tytule forum. Dzięki za doping!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Następna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron