Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 02 Mar 2013, 07:17

Łykam te tablety. Męczy mnie spanie,poza tym wszystko ok.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 04 Mar 2013, 11:29

Witaj dawno niewidziana :* Masz aż tak duży wysyp, ze ten neotigason? Osobiście nie stosowała, ale mama przyjemność znać dziewczynkę, i widziałam ją w trakcie leczenia tymże...Boże broń mnie :ladybug6
Mam nadzieję, i trzymam kciuki, że u Ciebie ta terapia przebiegnie pomyślnie.

Myśli z gatunku głośnych: łykasz neotigason, i popijasz go ziółkami? a Twój lekarz o tym wie?

Te chińskie cuda, to mają jedną wadę - cholera wie co tam w końcu w nich jest. Ryzykantka z Waści :shock: Buaziki :serduszka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 05 Mar 2013, 07:37

Henia,pisałam że w tym roku mniej ale nogi na całej długości. Biorę już tydzień,poza tym że męczy mnie spanie i mam papierosowstręt i kawowstręt to wszystko ok. A co jest w chińskich ziółkach? Oczyszczają wątrobę i nerki,dużo sikasz i robisz kupki. To nie szkodzi.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez basia46 » 05 Mar 2013, 07:58

dorotka ............ żeby one ino to robiły to super
boje się jednak że oni cosik tam więcej mieszają w nich :P
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 05 Mar 2013, 08:09

Tretynoina, tretinoina, kwas retinowy, kwas retynowy, kwas retinolowy, kwas witaminy A – organiczny związek chemiczny, metabolit retinolu (witaminy A), wykazuje działanie złuszczające, hamuje rogowacenie naskórka oraz przemianę tkanki prawidłowej w tkankę zmienioną chorobowo. Zmniejsza wytwarzanie prostaglandyn E2, kolagenazy oraz łoju wskutek zahamowania wzrostu i czynności gruczołów łojowych. Pobudza prawidłową czynność mitotyczną skóry, zwiększa proliferację i rozluźnienie naskórka w obrębie czopów łojowych, doprowadzając w ten sposób do ich opróżnienia. Końcowym efektem jest powstanie nowego naskórka w miejscu zmian chorobowych.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez vitaminka » 05 Mar 2013, 11:21

Wprowadzanie dodatkowych leków bez porozumienia się z lekarzem, zwłaszcza takich, których skład i działanie jest nieznane, stwarza bardzo duże ryzyko. Jesteś na lekach biologicznych, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji takiego postępowania? No, cóż każdy z nas, trzyma swój los w swoich rękach. :shock:
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez henia » 05 Mar 2013, 11:38

dorotka79 napisał(a):Tretynoina, tretinoina, kwas retinowy, kwas retynowy, kwas retinolowy, kwas witaminy A – organiczny związek chemiczny, metabolit retinolu (witaminy A), wykazuje działanie złuszczające, hamuje rogowacenie naskórka oraz przemianę tkanki prawidłowej w tkankę zmienioną chorobowo. Zmniejsza wytwarzanie prostaglandyn E2, kolagenazy oraz łoju wskutek zahamowania wzrostu i czynności gruczołów łojowych. Pobudza prawidłową czynność mitotyczną skóry, zwiększa proliferację i rozluźnienie naskórka w obrębie czopów łojowych, doprowadzając w ten sposób do ich opróżnienia. Końcowym efektem jest powstanie nowego naskórka w miejscu zmian chorobowych.

Może warto też spojrzeć na to leczenie i z tego kontekstu?
[...] Mechanizm działania Neotigasonu nie jest do końca wyjaśniony[...]

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2694

To tylko dlatego, tak bardzo ostrzegam zawsze, przed "łączeniem" leczenia - leki + zioła/suplementacja. "Takie" leczenie musi być bardzo głęboko przemyślane. Ba, koniecznie skonsultowane z lekarzem prowadzącym.

Tak mam w swoim przypadku: leki nasercowe to - nie dla grejpfruta; kwasy omega z wielką rozwagą, i kilka innych.

Tu masz watek z innego forum, o leczeniu tym neotigasonem, może znajdziesz tam i dla siebie jakieś podpowiedzi http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... topic=6836 Pozdrawiam i powodzenia życzę :buzka
henia
 

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 13 Mar 2013, 09:37

Jest nieżle. Swędziało trochę ale jak mi zeszła ta cała zdechła skóra to mi już lepiej. Nawilżam kozim mlekiem z Ziaja i w sumie więcej nic nie stosuję. Myję się Nizoralem. Na głowę cerkogel 10%. Najbardziej zadowolona jestem z łokci,są lepsze niż w środku lata.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 26 Mar 2013, 20:58

Neotigason. Biorę dalej. Na chyba 25 tabletce zaczęła mi schodzić skóra jak z węża,masakra. Potem mi wysychły usta. Nic nie swędzi. Przestało. Nie mam suchej skóry w ogóle,ale wysycha śluzówka. Nos. Susza w środku,boli. Oczy mnie bolą. Wyniki mam trochę nie za dobre,podwyższony cholesterol,ale nie odstawię tych leków,bo jak poradziła pani dermatolg z Polski,jeśli nie będzie żadnych zmian,to odstawić,ale zmiany są więc będę cierpliwa. Nawilżam nos sprayem z aloevera. Usta smaruję tysiąc razy dziennie. Martwię się o oczy. Zobaczymy co przyniesie jutro.
Dziś zaczęłam używać Bio-Oil,zobaczymy jak to mi rozjaśni te różowe plamy,które zostały jak odpadła mi cała ta zdechła skóra. Ktoś używał? bio-oil.com
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: Medycyna chińska-FUFANG QINGDAIWAN

Postprzez dorotka79 » 28 Mar 2013, 13:09

Nos lepiej,oczy lepiej,usta dalej suche. Ale kolana i łokcie gładkie i co raz bledsze. Testuje na sobie ten bio-oil,fajna rzecz.
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zioła

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron