słoneczko

słoneczko

Postprzez kaska69 » 02 Maj 2012, 21:45

chyba najbardziej naturalne leczenie to słoneczko :gwiazdka9

przez ostatnie kilka dni słonka w Poznaniu dostatek- upał....i powiem szczerze ze pomaga. wprosiłam sie do znajomych na działke i cały wekendzik i majowy wtorek spedziłam na działce, ale nie leżąc plackiem tylko czynnie: pielenie, podlewanie, sadzenie- cudny relaksik. W miedzy czasie smarowanko kremem mediderm- żeby nawilżąc i powiem wam dziś zero łuski na rekach i na nogach :banan0 ,zmainy blado różowe a nie ogniste, :banan0 juz powiedziałam znajomym ze jeszcze 2 -3 dni beda sie ze mna meczyc na tej działce :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: słoneczko

Postprzez Gosiaczek68 » 02 Maj 2012, 22:13

I tak trzymaj Kasiu, wpraszaj sie na ta działke, na mnie tez słonko działało cudnie tylko żeby lato było słoneczne to i skóra by ładniejsza była. :buzka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: słoneczko

Postprzez puma » 02 Maj 2012, 23:03

fajnie kaska, że ci słoneczko pomaga :) ja też zaliczyłam opalanko, na balkonie. tradycyjnie zasnęłam na leżaczku i spiekłam sobie gębę ;) ale kolankom i łokciom też się na szczęście dostało. oby jak nadłużej utrzymała się taka pogoda, jutro też wybieram się na działkę, do siostry, i jak znam życie to opalać się będę z dziabką w dłoni :)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12


Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron