Mój sposób

Re: Mój sposób

Postprzez henia » 17 Sie 2011, 00:12

Moja remisja zaczęła się wraz z poprawą mojej morfologii. Wyrównałam niedobory witamonowo-mieneralowe i jest lepiej na obu frontach.
henia
 

Re: Mój sposób

Postprzez basia46 » 08 Gru 2011, 13:06

Heniu co dla mnie kojarzy się ze słabo odżywiona skórą mimo smarowań różnymi mazidłami.
parę lat temu też uzyskałam remisje po uzupełnieniu witamin i mikroelementów a zwłaszcza cynku i magnezu
Gdzieś te składniki odżywcze zamiast do skóry uciekają po drodze albo poprzez nadżerki w jelitach albo nieszczelne naczynka krwionośne(niewykluczone że jedno i drugie)
Przez okres 10lat choroby miałam dwie remisje
Nawrót jak zwykle po stresie.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Mój sposób

Postprzez henia » 08 Gru 2011, 23:18

Tę nieszczelność jelit sprawdzę-MO. Ale u mnie jeszcze był, ten ogromny niedobór B12-felerna śluzówka żołądka. Lekarka rodzinna, po przegadaniu tego i owego, podpowiedziała mi też wątek niedoboru miedzi. Ja łykałam ją w suplemencie, praktycy radzą jajeczko-żółtko, częściej konsumować.
henia
 

Re: Mój sposób

Postprzez basia46 » 18 Gru 2011, 21:53

Heniu dużo miedzi zawiera cebula i czosnek ja dobrze pamiętam.
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Mój sposób

Postprzez henia » 19 Gru 2011, 18:39

Cebulę jadam, jadam, i to nawet sporo. Ale czosnku, to nie nie nie, jakaś wampirowata chyba jestem :lol:
henia
 

Poprzednia

Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron