Ocet jabłkowy

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez vitaminka » 23 Mar 2013, 17:17

Szkoda, że bliżej nie mieszkam, bo bym się wprosiła na jabłecznik. No, cóż, zadowolę się namiastką, zjem sobie jabłko :gwiazdka6
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez Artur » 23 Mar 2013, 18:57

Basiu dałaś mi do myślenia . Stosowanie kilku preparatów jednocześnie uniemożliwia stwierdzenie , który pomaga , który jest obojętny a może któryś szkodzi .
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez oskarsamson » 10 Lis 2013, 03:10

Witam wszystkich :) to moj pierwszy post :P jestem swierzakiem nie zaczolem zadnego jeszcze leczenia poniewaz czekam na przyjecie do kliniki :) jednak przeczytalem o octcie i stosuje go dwa tygodnie (nacieram cale cialo wacikiem) i jest poprawa skora jest rozowa jak rowniez lekko biala miejscami , nie czerwona jak bylo napoczatku czyli 3 tyg temu jak rowniez powstrzymal mi sie wysyp :) moja luszczyca to kropelkowa
Awatar użytkownika
oskarsamson
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Lis 2013, 02:29

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez Szater » 10 Lis 2013, 11:00

łuszczyca kropelkowata ma to do siebie ze potrafi dojsc do remisji samoistnie.Jezeli wystapiła u ciebie po infekcji gardła znaczy że masz jakis stan zapalny wywołany przez paciorkowca,prawidłowe leczenie,usuniecie zródla zakażenia moze całkowicie wyeliminowac wysypy....no ale moze też tak sie zdarzyc że przeistoczy sie ona w inną odmiane-łuszczycy zwyczajnej...plackowatej.Łuszczyca kropelkowata ,wywołana paciorkowcem czy leczona czy nie ustapi sama,własnie po 2-3tyg.Oczywiscie wiele zalezy od sytuacji dodatkowych ale generalnie łatwiej uzyska c remisje niż przy kropelkowatej,plackowatej czy...krostkowicy stóp i dłoni :) Moze sie okazac ze zanim trafisz do kliniki dermatologicznej...bedziesz miał remisje :lol: ...tego ci życze :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron