Ocet jabłkowy

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez Artur » 17 Mar 2013, 22:04

W temacie sterydów wykazałem się wyjątkową głupotą . Przez kilkanaście lat stosowałem samoleczenie bez kontroli lekarza . Efekt końcowy mojej bezmyślności to bardzo cieniutka skóra , wysoce prawdopodobna degradacja organizmu i w perspektywie utrata kilku lat życia . Ale obecnie miłe Panie Biedroneczki korzystam z Waszych porad i doświadczeń z myślą , że coś w sobie jeszcze naprawię . Ocet jabłkowy jest właśnie kuracją naprawczą . :gwiazdka7
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez basia46 » 17 Mar 2013, 22:18

skoro aż tak to napewno :D
tylko że to naprawianie może trochę potrwać :D
u mnie ocet działa ale ja już ok 5 lat nie stosuje sterydów
w sporadycznych przypadkach (pojedynczych)
jeden dwa razy
A jak sobie zrobisz swój to i lepsze działanie bo bez konserwantów
jak i drugi plus bo nie śmierdzi a pachnie jabłkami :banan0 :banan0 :banan0
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez vitaminka » 17 Mar 2013, 22:36

Żeby poprawić kondycję zniszczonej skóry powinieneś się prawidłowo odżywiać.
Dieta obfitująca w pełnowartościowe białko oraz odpowiednie witaminy, mikro- i makroelementy może poprawić czynności fibroplastów w wytwarzaniu silnego kolagenu. Dużą rolę odgrywa zwłaszcza pełnowartościowe białko, czyli takie, które zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy (białko pochodzenia zwierzęcego: mięso, jaja). W syntezie kolagenu bardzo ważna jest również wystarczająco duża dawka witaminy C, oraz witamin A, E, PP, B5 i pierwiastków takich jak: cynk, krzem, żelazo, miedź.Odżywianie a kolagen
http://www.kobieta.info.pl/pielgnacja-t ... howa-modo-

http://www.vol-mal.com.pl/porady/witaminy/
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez Artur » 17 Mar 2013, 23:45

Basiu , Vitaminko bardzo dziękuję . Staram się przyzwoicie odżywiać , zażywam suplementy diety i z niecierpliwością czekam na słońce . Myślę że jego działanie może być pomocne . W miejscach zaleczonych zdrowa skóra jest dopiero od kilku miesięcy i to będzie jej pierwszy kontakt ze słońcem . :gwiazdka9
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez basia46 » 17 Mar 2013, 23:49

Mnie po sterydach bardzo pomógł cynk w tabletkach brałam krótko bo tylko miesiąc ale duże dawki :D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez henia » 19 Mar 2013, 18:11

U siebie daję jeszcze tydz. temu octowi. Stosuję go już pewnie tak ze 3 tyg., mam nadal łuskę na zmianach, i to co najważniejsze - u mnie pod wpływem octu, ł. nie ustąpiła nawet na kroczek. Jeszcze z tydz., i wracam do proderminy, pewnie :gwiazdka4
henia
 

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez dora1000 » 20 Mar 2013, 13:39

Heniu mamy upierdliwą p. łuszczycę :(
dora1000
 

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez henia » 20 Mar 2013, 14:54

Na aż na tak wielką upierdliwość tej swojej @, to ja osobiście za wiele narzekać nie mogę. Ale po prostu - po raz wtóry - sprawdziłam tylko - nie wezmę tej swojej na byle jaki lep :gwiazdka4
henia
 

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez Gosiaczek68 » 21 Mar 2013, 18:56

Heniu kochanie, a ty nie wiesz że wiara czyni cuda coś źle sie za to wzięłaś i nie uwierzyłaś ze to może pomóc. :banan0
No cóż ja nie wierzę w takie cudowne kuracje, i tu nawet sie nie zabieram za to, bo juz na starcie nie daje temu szansy. Jak dla mnie szkoda czasu.
Heniu chcesz proderminki troszkę...hii hii :kwiatek6 :kwiatek6

Wierzę tylko w trzy rodzaje leków czyli na pierwszym miejscu dla mnie to dziegcie, cygnolina, pochodne VitD3, no i ewentualnie jeszcze mocznik, a reszta to wspomagacze dermokosmetyki przy których kuracja staje sie prostrza, znosniejsza.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Ocet jabłkowy

Postprzez vitaminka » 21 Mar 2013, 20:45

gosia napisał(a):Wierzę tylko w trzy rodzaje leków czyli na pierwszym miejscu dla mnie to dziegcie, cygnolina, pochodne VitD3, no i ewentualnie jeszcze mocznik, a reszta to wspomagacze dermokosmetyki przy których kuracja staje sie prostrza, znosniejsza.

I tu się sprawdza powiedzenie, że na każdego działa coś innego. :gwiazdka9 To, co Ty Gosieńko wymieniłaś , ja wypróbowałam na sobie z opłakanym skutkiem, ani jeden z tych leków na mnie nie zadziałał, oprócz cygnoliny, którą próbowali mnie leczyć w szpitalu przez trzy miesiące i wypisali mnie ze spaloną i poranioną skórą. :(
Octem wyleczyłam sobie głowę, na ciele nie zadziałał. Od niedawna leczę się kąpielami z bardzo dobrym skutkiem, i jeśli dojdzie do spotkania w Suwałkach, to przywitam się z Wami czyściutka. Z suplementów przyjmuję jedynie siarkę, też od niedawna, więc trudno mi powiedzieć, czy mi pomaga i w jakim stopniu. Oprócz tego co napisałam, nie używam żadnych dermokosmekyków, a moimi wspomagaczami skóry są oleje naturalne.
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron