cudowny środek

cudowny środek

Postprzez livka » 12 Sie 2015, 20:59

Kochani, chciałam się z Wami podzielić pewną informacją. Nie wiem czy ktoś z Was używał oleju tamanu, można go kupić w sklepach zielarskich lub drogeriach gdzie sprzedają naturalne:) kosmetyki lub oczywiście w internecie. Używałam go przez 2 tygodnie i ze złuszczonej skóry zostały mi jedynie lekko czerwone plamy. Ze względu na jego intensywny zapach używałam go raz dziennie na noc zarówno na skórę gładką jak i na głowę. Powiem tak, miałam wysypane całe stopy i łydki, kolana i troche uda, łokcie i dłonie, nie wspominając o głowie, jeden wielki strup. Teraz chodzę w krótkich spodenkach i dodatkowo opalam skórę:) Z głowy sie już nie sypie, czuję pod palcami że jeszcze nie zwalczyłam wszystkiego ale to już końcówka. Wcześniej używałam sterydow, dr michaelsa i nie było efektu. Musicie spróbować, na mnie podziałał.

Pozdrawiam

ps. dajcie znać jeżeli się zdecydujecie.
livka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 Sie 2015, 21:32

Re: cudowny środek

Postprzez Szater » 13 Sie 2015, 16:23

u nas wszelkie oleje sie sprawdzają w zasadzie zawsze :wink: o tym oleju co go proponujesz nie słyszałam,zaleczone zmiany są czerwone,remisja jest wtedy gdy pozostaja tylko BIAŁE PLAMY...wiec walcz do konca. :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron