Wyraźna poprawa

Wyraźna poprawa

Postprzez Artur » 09 Lut 2017, 21:12

Witam. Przez dwadzieścia cztery lata zmagam się z łuszczycą a nasilenie określam jako średnie. Ostatni rok wprowadził zmiany , teraz jestem szczęśliwym posiadaczem łuszczycy łagodnej i łatwiejszej do zaleczenia.Poprawa była zauważalna po kilku miesiącach a wyraźna różnica po roku. Oto sprawcy dobrej zmiany: Ostropest plamisty w formie herbaty 3 razy dziennie, uczep trójlistkowy w formie herbaty 2 razy dziennie, czystek w formie herbaty 3 razy dziennie. Witamina D3 4000 jednostek, kwasy omega 3,suplement witaminy minerały. Zioła działają moczopędnie i zwiększają potliwość , to jedyny dyskomfort.Od zewnątrz zmiany pokrywam olejkami : Konopnym , sezamowym , migdałowym , z awokado . Olejki dodaję również do kąpieli.To tyle, życzę powodzenia. :gwiazdka7
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Szater » 10 Lut 2017, 20:15

Artur ciesze sie bardzo :buzka wydaje mi sie też ze z biegiem lat łuszczyca jakby odpuszczała.Sama po sobie widze ze jest o niebo lzej niz wczesniej.Kiedys kolana i łokcie były nie do zaleczenia...ciągle i na ostro...teraz z kolan wogóle sie przeniosła na kostki,ale w lzejszym wydaniu.Też sie suplementuje,zioła to moje płyny od zawsze :wink: ostropest łykam...pic nie dałabym chyba rady.Super efekty.tak trzymaj i powodzenia :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Gosiaczek68 » 21 Lut 2017, 18:46

Artur napisał(a): Oto sprawcy dobrej zmiany: Ostropest plamisty w formie herbaty 3 razy dziennie, uczep trójlistkowy w formie herbaty 2 razy dziennie, czystek w formie herbaty 3 razy dziennie. :gwiazdka7


Zestaw herbat przewyższa moją normę tygodniową :oops: :oops:
Fajnie że dobra zmiana dopadła ciebie, bo u mnie przeciwnie, zaprzestanie zażywania MTX spowodowało że ł wyłazi i żyje jej sie co raz lepiej, nie mogę zapanować nad łuską.
Co prawda za dużo też z nią nie robię, czekam na to żeby już wysiało wszystko i może wtedy....
Pozdrawiam
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Szater » 27 Lut 2017, 09:30

Moze Artur chce te łuszczyce ...utopić :banan1 :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Artur » 27 Lut 2017, 22:45

Witam. Szater mam podobne odczucia , z upływem lat jest łatwiej . Czas wpływa na wzajemne relacje, pojawia się akceptacja , zrozumienie i więcej sposobów na zaleczenie a czasami remisję . Pozytywny efekt końcowy stosowania ostropestu , uczepu i czystka oznacza prawdopodobnie problemy z jelitem , w zasadzie z jego szczelnością . Taki scenariusz oznacza długotrwałe stosowanie ziół i w perspektywie poszukiwanie pieluch w promocji . :banan0
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Szater » 01 Mar 2017, 10:24

Najważniejszy jest optymizm...cokolwiek za tym idzie :buzka :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez Artur » 12 Gru 2018, 22:39

Witam . Po wypiciu prawie cysterny ziołowych naparów mam już dość . Przez ponad dwa lata w kręgu mojego zainteresowania były lokalizacje okolicznych toalet . Łuszczyca jest obecna w znikomym stopniu , a to oznacza sukces . Obecnie pozostał napar z ostropestu dwa razy dziennie oraz napar z uczepu dwa razy dziennie . Zrezygnowałem z czystka , w miejsce kwasów omega 3 pojawiła się ryba dwa razy w tygodniu . Suplementację witaminy D3 zmniejszyłem do 2000 jednostek . Skóra głowy , tu łuszczyca była obecna najdłużej . Pomocny okazał się wywar z uczepu ( 50 gr. uczepu zalać 1 litrem wody gotować 20 minut na wolnym ogniu ) wylewany na skórę głowy . Mam nadzieję , że obecny stan skóry utrzyma się dłuższy czas a z drugiej strony wiem , że w tym związku dominuje łuszczyca . Pozdrawiam . :gwiazdka7
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Wyraźna poprawa

Postprzez dora1000 » 14 Gru 2018, 13:41

Cieszymy się z Tobą z tak wielkiej poprawy. Też skorzystam z uczepu do płukania włosów. Nic nie zaszkodzi, a może pomoże.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18


Wróć do Moje sprawdzone metody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron