słońce

słońce

Postprzez edek1980 » 18 Wrz 2015, 22:13

powiem Wam dziwna sprawa w zeszłym roku balem sie wyjsc na słońce ( a był to mój pierwszy rok z łuszczycą ) bo wdawało mi się że jest gorzej /// w tym roku postanowiłem olac sprawę i słonce mi pomogło zmiany zrobiły sie mniej widoczne.
Najgorsze jest jak wiadomo pokazywanie się na plaży ze zmianami ale juz się powoli do tego przyzwyczajam ....

Chcoaiaz powiem szczerze że zrobiłem sie mocno wyczulony i widzę łuszczycę u innych ludzi kiedys chyba jej nie zauważałem ...
ale najgorsze jest jak widzę i ją porównuje do swojej może mi się wydaje ale chyba nie .... że częśc z ludzi wogóle jej nie leczy niczym sie nie smaruje i chodzą wogóle bez kompleksów ( trochę im zazdroszczę ) ale z drugiej strony trochę się dziwie że pozwalaja aby się rozprzestrzeniała z łokci np na calą ręke ...
edek1980
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 Gru 2013, 21:49

Re: słońce

Postprzez Szater » 28 Wrz 2015, 09:59

kocham słonce i słonce kocha mnie :banan0 każdego roku od wielu lat wyjeżdzam do ciepłych krajów Turcja,Tunezja na dwa tygodnie,kąpiele w mocno zasolonym Morzu Sródziemnym i słonko daja wspaniałe efekty :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: słońce

Postprzez edek1980 » 30 Lip 2016, 22:32

Sporo czasu mnie tu nie było ..... nadal mam problem czy słońće jest dla mnie dobre czy złe .... ale i tak to nic ;)
edek1980
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 Gru 2013, 21:49

Re: słońce

Postprzez Szater » 02 Sie 2016, 07:45

raptem jeden sezon miałes z latem bo zacząłes we wrzesniu to prawie po sezonie a piszesz teraz gdy sezon trwa,trudno wiec konkretnie odpowiedziec co i jak jest z tym słonkiem :wink: Łuszczyca to dziwna choroba i taka nieobliczalna albo sypie bez pamieci albo znika samoistnie,na słonko mozesz róznie reagowac bo moze ma to związwek z lekami ,co to je stosujesz.

Co do zmian na forum....ano wielu już tu nie ma a naszej Beatki-założycielki Biedronkowa, już nigdy tu nie bedzie,to chyba najwieksza strata.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: słońce

Postprzez Petolaa » 06 Lis 2016, 12:06

Słoneczko działa cuda :D Ja mam duże problemy z łuszczycą w skórze głowy - mam przy tym długie włosy i nie mam zamiaru ich ścinać - co to to nie!!!! :D
:ladybug4 :ladybug5
Czasem mam też zmiany na brwiach i przy nosie. To jest dramacik, ale zauważyłam, że częste spacerki pomagają w zwalczeniu widoczności plamek. Z tego powodu nawet jesienią czy zimą jak tylko jest słoneczny dzień staram sie odstawić samochód i dużo chodzić na nogach, nawet jeśli jest duży mróz. Fajna okazała się do tego kuracja dermokosmetykami Dr Michaels. Zmiany ustąpiły, a twarz jest ładniejsza. No i nie swędzi tak mocno skóra głowy. http://drmichaels.com.pl/
Petolaa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lis 2016, 11:25

Re: słońce

Postprzez Petolaa » 06 Lis 2016, 12:09

PS. Zimą i jesienią raz w miesiącu, albo dwa razy chodzę na solarium. Nie na długo - raz w miesiącu to na 6-8 minut, a jak dwa to na 3-4 minuty.
Petolaa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lis 2016, 11:25

Re: słońce

Postprzez Szater » 07 Lis 2016, 17:21

W każdym temacie tak mocno reklamujesz te dermokosmetyki :roll: że sie zastanawiam czy nie jestes dystrybutorem :lol:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: słońce

Postprzez Amazonka » 08 Lis 2016, 23:15

Petolaa napisał(a):PS. Zimą i jesienią raz w miesiącu, albo dwa razy chodzę na solarium. Nie na długo - raz w miesiącu to na 6-8 minut, a jak dwa to na 3-4 minuty.
Raz w miesiącu solalrium to ma być działanie terapeutyczne ?
Żarty sobie robisz.
Szater napisał(a):W każdym temacie tak mocno reklamujesz te dermokosmetyki, że sie zastanawiam czy nie jestes dystrybutorem
Wcale się nie dziwie wnioskom Krysi. Bo koleżanka nie pisze o swoich problemach z łuszczycą.
Tylko w kółko się chwali, że pomogły jej te dermokosmetyki.
Pdając nawet link do sklepu.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Codzienność z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron