Moja Łuszczyca

Moja Łuszczyca

Postprzez katarina » 10 Maj 2011, 21:35

Witam serdecznie
Z łuszcycą walczę tak porządnie od roku, wcześniej miałam tyko takie malutkie plamki na głowie, łokciach i na nodze. Ignorowałam to.Byłam u lekarza i dostałam flucinar, pomogło i to od razu.Po kiliku latach miałam kurację hormonalną, porządny stres i zaczęło się. Byłam u kilku lekarzy, leki na sterydach, na chwilę pomaga i dalej nic. Byłam w klinice ON C`linic myślę, że każdy pewnie spróbował.Bardzo naciągają, dla mnie jest to oszustwo!
Ale już pomijając wszystko.Teraz mam zmiany na głowie, nogach i łokciach.Dziasiaj byłam u 5 dermatologa i mam kolejną maść(Elocom-maść i płyn, clobederm, dermowate)biorę je pierszy raz. Czy może mi ktoś powiedzieć czy pomogło.Pozdrawiam serdecznie. jest gorąco i ja nie mam w co się ubraćpomocy!!!!!!!
katarina
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Maj 2011, 20:54

Sterydy

Postprzez Pawel » 11 Maj 2011, 10:44

Nie jest to odpowiedni wątek, ale odpowiem (najwyżej admin przesunie te posty).
Katarino, generalnie to Cię dermatolodzy faszerują sterydami z najwyższej półki. One szybko pomagają, ale też zwykle szybko łuszczyca po nich wraca. Spróbuj może czegoś mniej inwazyjnego jak cygnolina, dziegcie (cocois, obiło mi się o uszy, że dostępna jest od niedawna robiona prodermina), może też Biocartalen z firmy bioarp (sam teraz to testuję). No i oczywiście natłuszczaj skórę i nawilżaj koniecznie.
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Moja Łuszczyca

Postprzez artsus » 11 Maj 2011, 21:01

I jak Pawle Ci ten Biocartalen się spisuje, są efekty? Ostatnio odnowiło mi się kilka zmian, no i chcę je jakoś podretuszować. Oczywiście z pominięciem sterydów, choć tak bardzo chciało by się je zastosować aby choć na chwilę uwolnić sie od zmian na skórze, ale jak sobie przypomnę efekty po kuracji sterydami to jednak daje sobie z nimi spokój.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Biocartalen

Postprzez Pawel » 12 Maj 2011, 11:45

Biocartalen stosuje niecały tydzień dopiero, ale efekty widoczne są już teraz. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego dermokosmetyku. Zmiany spłaszczają się i bledną - czyli po prostu zanikają. Przyznam się, że nie spodziewałem się tak szybkiego rezultatu. No, ale trzeba jeszcze sporo tego poużywać, aby mieć pewność, że to zniszczy zmiany do końca ;) Staram się trzymać ten specyfik przynajmniej 6-8 godzin dziennie. Czasami stosuję też plastry, na mniejsze zmiany, aby dłużej tam działało.
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49

Re: Moja Łuszczyca

Postprzez kaska69 » 29 Maj 2011, 21:48

Paweł z moich obliczeń wynika ze juz miesiac stosujesz ten lek, napisz jakie wyniki. I skad bierzesz te plastry
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Jestem i się melduję ;)

Postprzez Pawel » 02 Lip 2011, 14:13

Sorki, że tak późno piszę, ale brak czasu i inne zajęcia mnie pochłoneły, no i lato ;)

Niesystematycznie zacząłem stosować Biocartalen, bo lato jest niestety :/ Ale część zmian udało mi się zaleczyć - właściwie nowe zmiany na ciele. Taką starszą nie udało mi się. Na głowie też nie udało się, bo tam mam zniszczoną skórę i ciężko mi się tam leczy. Ale jedno jest pewne dla mnie. To działa, tylko jak wszystko wymaga systematyczności. Kilka słów napisałem także na blogu:
http://blog.luszczyce.pl/lekarstwa/bioc ... luszczyce/
Awatar użytkownika
Pawel
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 41
Rejestracja: 23 Lut 2010, 18:49


Wróć do Codzienność z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron