Kolejną dobrą stroną łuszczycy jest...

zapomnienie

Postprzez szater » 03 Lut 2010, 10:48

:?:
Ostatnio edytowany przez szater 08 Lut 2010, 19:35, edytowano w sumie 2 razy
szater
 

Re: zapomnienie

Postprzez STARY LUSZCZYK » 03 Lut 2010, 15:01

ha ha ha..normalnie żywcem zerżnelas moja wypowiedz ktora mialem napisac..albo siedzisz w mojej lepetynie..albo po prostu mamy takie same poglady i to samo podejscie do luszczycy..z tym ze akurat wzialem sobie troche wolnego bo w tych mrozach moje paluchy przypominaja kolorem mąke i brak w nich czucia..wiec daje za to ostro popalic tej skornej..cygnolina az sie gotuje :lol: :oops: :twisted:
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: zapomnienie

Postprzez Master of Chaoss » 04 Lut 2010, 21:10

Nie chodzi o informatyke lecz o polski, po przecinkach i kropkach odstepy robic, tak jak sie pisze w zeszytach, ksiazkach itd. zeby nie bylo wszystko na jednej kupie i nie widac gdzie poczatek a gdzie koniec, tylko tyle, czy to zbyt wiele? Wydaje mi sie ze to zaden problem, ale moge sie mylic ;)

I mała prośba... Popatrz prosze po postach ktore napisałas, i czy nie lepiej wyglada kiedy odstepy sa zachowane i widac czysto i przejzyscie to co zawiera sie w tresci, niz takie scisniecie wszystko w jeden splot gdzie trzeba sie skupic by nie przegapic przecinka czy kropki :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: zapomnienie

Postprzez puma » 05 Lut 2010, 02:44

a będzie problemem to, że nie używam wielkich liter? :shock:
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: zapomnienie

Postprzez Master of Chaoss » 05 Lut 2010, 10:43

Zaden problem, chodzi tylko o to by bylo czytelnie i nie zlewalo sie w jednosc co utrudnia czytanie (zwłaszcza mi).
Reszta nie stanowi problemu :)

OK, ten temat zamykamy gdyz nie jest to tematem dzialu, posty ktore nie nawiazuja do tematu usuniemy potem do smietnika :) aczkolwiek temat "zapomnienie" dalej bedzie kontynuowany :)
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: zapomnienie

Postprzez artsus » 08 Lut 2010, 17:08

Kochani troszkę się Wam dziwię, przecież żyjemy w Polsce, jesteśmy polakami i szanujmy nasz język polski - nie kaleczmy go! To czy ktoś pisze tak czy inaczej to świadczy tylko o tej osobie. Pamiętajmy jak ważna jest gramatyka i stylistyka nie wspominając o ortografii żeby słowo pisane było zrozumiane dla, wsztkich którzy go czytają. Pisząc wiec sami sobie wystawiamy opinie, pamiętajcie o tym.
Więc nie obrażajcie się na mnie czy na Przemka, czy na osobę, która zwróci Wam na to uwagę, bo nie trzeba być informatykiem, aby poprawnie pisać po polsku.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: zapomnienie

Postprzez STARY LUSZCZYK » 11 Lut 2010, 10:19

hmm..no rzeczywiscie troche sie dziwie tej dyskusji..uwazam iz kazdy pisze tak jak potrafi..i jak chce..stylistyka stylistyka..jeden ma ja wypracowana drugi nie..z ortografia kazdy radzi sobie jak potrafi..wszak nie kazdy miodkiem sie urodzil..sadze iz wazne abysmy doczytac mogli co przekazac nam chciano..a sami wiecie panowie admini iz komputer ..a szczegolnie czaty wszelkiego typu niestety ale zabijaja w nas odruchy czystej polszczyzny..ze nie wspomne o stylistyce..
Awatar użytkownika
STARY LUSZCZYK
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 01 Lut 2010, 13:16

Re: zapomnienie

Postprzez puma » 12 Lut 2010, 18:57

no biedny żuczku, muszę się z tobą zgodzić :D gońmy tych co piszą byle co lub obrażają innych a nie czepiajmy się przecinka :D
a z tego co widzę to szater umknęła... :(
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: zapomnienie

Postprzez szczepol » 13 Lut 2010, 10:57

zgadzam sie w 100% z STARY LUSZCZYK niech każdy pisze jak potrafi sam do orłów nie należe :D
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: zapomnienie

Postprzez gosia1957 » 15 Mar 2010, 15:21

:x ja z łuszczycą żyje juz 37 lat a moja córka 20.. jesteśmy dwie biedronki....na temat leczenia tej paskudy mogłabym napisać już pracę naukową i cóz z wiedzy jak dalej jesteśmy z tą Panią .....
gosia1957
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 Mar 2010, 15:13

Następna

Wróć do Codzienność z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron