mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez vitaminka » 04 Lis 2012, 13:29

Herbatka może się okazać lekarstwem na wiele dolegliwości. Można zastosować zwykłą herbatę na ew. zmiękczenie łuski (również na skórze głowy).
Często zimą mam naświetlone oczy od śniegu, wtedy okłady z herbaty są niezastąpionym lekarstwem. :gwiazdka6
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez jasiu » 04 Lis 2012, 22:11

Prodermina Judycie bardzo pomogła niektóre zmiany znikły część wyblakła i prawie ich nie widać. :gwiazdka6
Dodatkowo smarujemy medidermem i maścią z wyciągiem z drzewa herbacianego i jak na razie jest pięknie. Teraz walczymy ze zmianami na buzi żeby znikły mam nadzieje ze z dobrym skutkiem. Trochę więcej napisze pod koniec przyszłego tygodnia bo cały tydzień będę miał trochę napięty. Pozdrawiamy cieplutko :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez vitaminka » 04 Lis 2012, 22:28

Dziękujemy , pamiętaj, że się troszczymy o zdrowie Twojej córeczki, prosimy, żebyś nas informował na bieżąco :ladybug4
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez jasiu » 18 Lis 2012, 20:34

Judytka po stosowaniu Proderminy wygląda dużo lepiej zmiany niektóre zniknęły całkowicie a niektóre są już na wykończeniu. Nie ma już dużej zmiany na plecach jest super :banan0 :gwiazdka9 teraz dużo nawilżania przed szkołą Mediderm wieczorami maść z olejkiem z drzewa herbacianego. na buzie stosuje Protopic też jest super zmiany zniknęły bardzo dobra maść tylko szkoda ze u nas taka droga :( ja mam tubkę 60 gram z Niemiec tam jest refundowana, tylko nasze państwo takie zacofane :( Pozdrawiam Gorąco wszystkie biedronki bo tu zima za pasem :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez BEATA » 19 Lis 2012, 11:45

Mam pytanie tą maść z olejkiem z drzewa herbacianego można kupić w aptece??? nigdy jej nie używałam a chciałabym spróbować.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez jasiu » 19 Lis 2012, 19:20

To jest niemiecka maść nie kupisz jej w aptece, nie wiem czy czasem nie udało by się jej kupić na Allegro nie sprawdzałem a tak wygląda opakowanie. :ladybug4
Załączniki
melkvet.png
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Leczenie Judytki

Postprzez jasiu » 04 Mar 2013, 12:45

Judytka jak na razie ma się dobrze cały czas ją smarujemy i natłuszczamy skórę. Ma pojedyncze wykwity na kolanach i na rękach. Więc jak tylko się robią bardziej uporczywe to smarujemy prodermina potem natłuszczanie i jest ok. Na buzię stosuje Protopic i tez jest dobrze mam tubkę 60 gram wiec na trochę starczy., Zobaczymy jak to teraz będzie na wiosnę i spotkanie ze słońcem. Rok temu za bardzo jej to nie służyło. Chodzi do szkoły oczywiście do zerówki i jak na razie jest dobrze, bo chce chodzić i nawet się kłóci jak się jej nie chce zawieść jak wiola ma wolne w pracy. Pozdrawiamy i Całusy dla was :ladybug4 :buzka
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez vitaminka » 04 Mar 2013, 16:03

Bardzo pomocną w leczeniu buzi i nie tylko buzi jest zwykła herbata. Parzy się oczywiście mocniejszą niż taką do picia i tym przemywa się miejsca chore, nawet powieki, kilka, nawet kilkanaście razy dziennie. Na noc delikatną maść, w tym wypadku protopic. Piszę to z własnego doświadczenia, bo tym sposobem wyleczyłam mojego synka, nigdy więcej już nie miał z tym problemu. Spróbować zawsze można. :serduszka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez Artur » 04 Mar 2013, 20:12

Przemywanie twarzy i powiek naparem z herbaty zgodnie z zaleceniami Vitaminki , skutecznie zaleczyło moje zmiany.
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: mam córkę 5 lat ma łuszczyce

Postprzez vitaminka » 04 Mar 2013, 20:16

Dziękuję Arturze za odpowiedź, myślałam już, że moje podpowiedzi są beznadziejne :serduszka
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Codzienność z łuszczycą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron